Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Perfekcyjne miejsce na wypoczynek

noclegi pieniny
Author: merec0
Source: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
Sporo osób marzy o tym by gdzieś wypocząć i do głowy przychodzą im rzeczywiście różne miejsca. Warto jednak zanim będziemy szukać miejsc poza naszym krajem popatrzeć, co jest tu pod ręką.

Jak spędzić przyjemny weekend w sercu Dolnego Śląska

hotel - wizerunek
Author: Billie Grace Ward
Source: http://www.flickr.com
Gdy poszukujemy jakiegoś ciekawego oraz pełnego niespodzianek miejsca na wspaniały wypad na długi weekend, to jednym z najbardziej interesujących i tętniących życiem miejsc do jakich możemy się udać w Polsce jest Wrocław.

Czy interesują was wakacje Dubaj

Dubaj
Source: pixabay.com
Czy zainteresują nas zagraniczne podróże?

Gdy jedziemy na wakacje zawsze w kraju, gdyż przyjmujemy, że te dalekie wycieczki będą dla nas zbyt kosztowne, to mamy szansę być miło zadziwieni. Kiedy przyjrzymy się ofertom przygotowanym przez biura podróży, to może się okazać, że w naprawdę atrakcyjnej cenie będziemy mieli szansę wyszukać coś niesamowicie interesującego, co pozwoli nam wiele zobaczyć, a jednocześnie mało wykorzystać pieniędzy.

Niedrogi parking przy lotnisku dla każdego

samochód - image
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach w wielu różnych miastach umiejscowione są różnego rodzaju lotniska – zarówno te krajowe, jak i międzynarodowe. Pomimo tego, że podróże lotnicze nie należą już do rzadkości i koszty z nimi związane regularnie się obniżają, to oczywiście wciąż nie są najtańszym rozwiązaniem także z tego względu, że i na samo lotnisko trzeba w jakiś sposób dojechać, a potem spędzić na nim dłuższy czas zanim odlecimy.

Wyjazd na Majorkę może się okazać spełnieniem największych pragnień

hiszpańskie wybrzeże
Author: Jorge Franganillo
Source: http://www.flickr.com
Majorka uważana jest za najciekawszą wyspę na Morzu Śródziemnym i raj dla turystów. Jeśli więc mamy dość zimnej pogody w Polsce i chcemy pojechać do miejsca, w którym będziemy przechadzać się po ciepłym piasku, to Majorka okaże się znakomitym rozwiązaniem.


Jeśli lubimy urocze zatoki, rozległe plaże z ciepłym piaskiem, to wypad na Majorkę jest świetnym rozwiązaniem dla nas.

Wzorzyste pocztówki – warto podtrzymywać tradycję

pocztówki
Nadchodzą święta, dlatego warto między innymi pomyśleć o spędzeniu czasu z najbliższymi. Mamy to szczęście, jeżeli możemy wspólnie z innymi zasiąść do stołu, porozmawiać, opowiedzieć o swoim codziennym życiu i ważnych wydarzeniach. Nie zawsze natomiast taka możliwość, żeby się wspólnie spotkać jest. W takim wypadku, tak czy inaczej warto pamiętać o najbliższych, chociażby wysyłając do nich kartki pocztowe. Aktualnie ten zwyczaj jest coraz mniej popularny, gdyż wolimy zatelefonować, przesłać smsa bądź porozmawiać przez internet. Każdy sposób jest oczywiście dobry, jeżeli w ten sposób podtrzymujemy jak najbardziej relacje z bliskimi. Jednak tradycyjne sposoby, tak jak wspomniane przesłanie pocztówek ma swój urok, jakiego ani sms, ani nawet wideo rozmowa nie zastąpi.

Gdzie wyjechać na wakacje?

las
Author: Mig Gilbert
Source: http://www.flickr.com
Choć dużą popularnością cieszą się takie kierunki turystyczne w Polsce jak Tatry czy Bieszczady oraz polskie morze, to nie brakuje osób, które są już znudzone spędzaniem wakacji nieustannie w ten sam sposób. Trzeba przyznać, że popularne miejscowości turystyczne przeżywają prawdziwe oblężenie w szczycie sezonu i może być to niekiedy uciążliwe, zwłaszcza dla ludzi, którzy preferują spokój i ciszę.

Jeśli nasza pociecha należy do ZHP i musimy nabyć niezbędne wyposażenie, to warto zajrzeć do składnicy

jazda
Author: GoToVan
Source: http://www.flickr.com
Harcerstwo nie jest aktualnie tak popularne jak wiele lat temu, jednakże wciąż mnóstwo młodych osób do niego należy. Rodzice, którzy nierzadko sami byli w harcerstwie, pragną przekazać pociechom własną pasję sprzed lat

Najtrafniejszy pomysł na urlop? Udaj się na Pojezierze Mazurskie.

wakacje - wyobrażenie
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, nasi rodacy posiadają bardzo wiele opcji wypoczynkowych. Ci najbardziej ciekawi świata odwiedzają odległe kontynenty, takie jak Ameryka. Osoby, które kochają zwiedzać wielkie metropolie, wybierają możliwość niedrogich lotów do europejskich stolic. Wciąż wiele osób również preferuje nasze polskie morze, najlepiej czując się właśnie tam. Jednak ostatnimi czasy, sporo turystów, również z innych krajów, wybiera jako kierunek urlopu Mazury. Nic w tym dziwnego, jest to przecież jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie.

Pages

Subscribe to RSS - rozwiązanie

Nagrania