Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wakacje w Ziemi Świętej

miasto
Author: Addictive Picasso
Pora na wycieczkę? Kto z nas nie myślał, żeby kiedyś odwiedzić Ziemię Świętą. Teraz nachodzi zapytanie jaki będzie dla nas najdogodniejszy transport. Metod jest naprawdę wiele. Oglądając oferty w internecie można rzecz, że wybór jest dosyć spory. Sam stawiam tutaj nie tylko na szybkość, ale także na luksus i jak najbardziej cenę.

Wybierasz się w góry? Zaopatrz się w dobre buty trekkingowe.

ośnieżone góry
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kiedy przychodzi urlop, zastanawiamy się, gdzie by tu wyjechać. Statystyki rozmaitych biur podróży przedstawiają, że zimową pora ludzie najentuzjastyczniej wyjeżdżają w góry. Jeżeli i Ty jedziesz w góry, w tym artykule uzyskasz informację, jakie rzeczy będą w czasie urlopu niezwykle użyteczne.

Tajlandia czy Indie – jaki wybór na wakacje?

eccotravel
Source: http://www.eccotravel.eu/
Niektóre osoby już od jakiegoś czasu planują jak spędzą urlop. Wczasy egzotyczne są w tej chwili bardzo modne, a wycieczki zorganizowane w ten sposób to czas spędzony bardzo ekscytująco. Wiadomo, że urlop musi być czasem, gdzie każdy chce odpocząć i odetchnąć od otaczającego go świata. Z tego względu powinno się spędzić ten czas w taki sposób, jaki najbardziej lubimy. Dobrą opcja jest Tajlandia Last Minute, albo wycieczka Indie.

Wakacje na odległym kontynencie - który kierunek opłaca się wybrać?

Kuba
Author: Marika Bortolami
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas często lata samolotami. Przecinamy Europę, udając się na urlop, odwiedzając rodzinę, robiąc interesy. Lecz część z nas znacznie chętniej wybiera odległe kontynenty jako cel urlopowy. Indonezja jest ostatnio bardzo modna, co niektórzy nawet wybierają się na tereny obu Ameryk. Co się nam bardziej opłaca? Wyprawa za pomocą polskiego biura turystycznego, czy na przykład

Wyjazd na łono natury – jak się do niego stosowanie przygotować i co należy przede wszystkim ze sobą zabrać?

namiot na polu namiotowym
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Podróżowanie poszerza ludzkie horyzonty, więc tym samym w miarę możliwości dobrze jest starać się wyjeżdżać faktycznie jak najwięcej. Naturalnie, każdą podróż trzeba dość dobrze zaplanować, nie tylko jeżeli chodzi o cel, ale przede wszystkim ekwipunek, który może okazać się przydatny.

Dobre hotele jako atut każdego miasta

hotel
Author: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Source: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Wrocław to jedno z bogatszych miejsc w Polsce. Miasto to bogate jest w zabytki i w tym temacie porównywalne z Krakowem. Wrocław nazwany jest także miastem mostów, których jest w tym miejscu prawdopodobnie największa ilość w kraju. Jest możliwość je oglądać z lądu, albo z pokładu statku wycieczkowego.

Dobre ceny a dostępne oferty noclegowe

lądowanie samolotu o zachodzie słońca
Author: Ge.Ne
Source: http://www.flickr.com
Stawiając aktualnie na inspirujące miejsca wakacyjne, inne niż tak bardzo popularne kraje śródziemnomorskie i zwracając uwagę na to, jakie noclegi Portugalia gwarantuje zainteresowanym podróżą w te miejsca osobom, należy zdecydować się na taką odmianę. Jedynie najlepsze, specjalnie wybrane propozycje oferują obecnie biura podróży i oferty internetowe. Dostępność najlepszych miejsc noclegowych w tym kraju nie odbiega standardem od tych z pozostałych krajów, z tego też powodu zainteresowanie urlopowiczów coraz częściej oscyluje wśród ofert z Portugalii.

Niezapomniana wycieczka do Wenezueli - podróż z miasta Wrocław

Rynek we Wrocławiu
Author: Wilhelm Rosenkranz
Source: http://www.flickr.com
We Wrocławiu znajduje się niemało biur podróży, które mają szeroki asortyment wycieczek, w tym także do Wenezueli. Wenezuela jest cudowną wyspą położoną na Morzu Karaibskim, dlatego naturalnie znajdziesz tu multum atrakcji, intrygujących miejsc wartych zobaczenia czy uroczych, malowniczych miast.

Gdzie pojechać w Turcji?

kurs
Author: Monkey D. Luffy ギア2(セカンド)
Source: http://www.flickr.com
Planując letni wypoczynek, liczy się przede wszystkim na dobre warunki pogodowe oraz ciekawe atrakcje turystyczne. To zupełnie zrozumiałe, ponieważ właśnie na tym opiera się satysfakcjonujący odpoczynek. Nieważne, czy planuje się leniwe wylegiwanie nad brzegiem morza lub basenu czy preferuje się raczej aktywne spędzanie czasu lub zwiedzanie – Turcja w każdym z tych przypadków okaże się wyborem znakomitym, ponieważ oferuje świetne warunki.

Pages

Subscribe to RSS - wycieczka

Nagrania