Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wszystko dla psa

Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Właściwie w ostatnich dekadach dokonała się niezwykła zmiana w karmieniu czworonogów. Kiedyś kudłatych przyjaciół karmiło się tym, co akurat było na obiad, nie pisząc już o tych niefrasobliwych ludziach, którzy dawali pieskom odpadki. Dzisiaj na rynku funkcjonuje kilkadziesiąt różnych wytwórców psiej i kociej gastronomii, wybór jest zatem naprawdę szeroki. Można kupić karmy dla psów w wielu odmianach i zaprojektowane dla różnych odmian zwierząt. W tym krótkim tekście omawiamy garść ważnych porad, które warto poznać, gdy zamierzasz kupić dla swojego przyjaciela odpowiednie karmy dla psów.

Wyjazdy odchudzające w górach - na które oferty powinno się zwrócić uwagę?

spacer
Author: Złoty Potok
Source: Złoty Potok
W tych czasach wszystko powinno być fit. Posiłki, które robimy sobie na śniadania, obiad, czy kolacje. Każda przekąska, którą sobie serwujemy w czasie dnia też powinna być fit. My sami musimy mieć fit ciała, bo inaczej będziemy się niefajnie z sobą czuć. Ale nie powinniśmy wpadać w skrajności. Jeżeli mamy nadwagę to możemy zacząć się odchudzać. Ale trzeba to robić z głową. Najsensowniej pójść do dietetyka i zdrowo jeść. Poza tym dobrze odrobinę poćwiczyć.

Wakacje z dietą oczyszczającą - kiedy warto się na nie wybrać?

redukcja wagi
Author: Tanvir Alam
Source: http://www.flickr.com
Piękna i szczupła sylwetka jest śnieniem wielu kobiet. Aczkolwiek nie każda z nas zdoła się taką sylwetką pochwalić. Nierzadko stosujemy rozmaite diety, suplementy odchudzające czy też nawet ćwiczenia, lecz nie zawsze wyniki, które widzimy są dostateczne.
Subscribe to RSS - dietetyk

Nagrania