Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wakacje z dietą oczyszczającą - kiedy warto się na nie wybrać?

redukcja wagi
Author: Tanvir Alam
Source: http://www.flickr.com
Ładna i szczupła sylwetka jest śnieniem wielu kobiet. Niemniej jednak nie każda z nas zdoła się taką sylwetką pochwalić. Czasem stosujemy rozliczne diety, suplementy odchudzające czy też nawet ćwiczenia, lecz nie zawsze wyniki, jakie spostrzegamy są dostateczne.

Wszystko dla psa

Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Właściwie w ostatnich dekadach dokonała się niezwykła zmiana w karmieniu czworonogów. Kiedyś kudłatych przyjaciół karmiło się tym, co akurat było na obiad, nie pisząc już o tych niefrasobliwych ludziach, którzy dawali pieskom odpadki. Dzisiaj na rynku funkcjonuje kilkadziesiąt różnych wytwórców psiej i kociej gastronomii, wybór jest zatem naprawdę szeroki. Można kupić karmy dla psów w wielu odmianach i zaprojektowane dla różnych odmian zwierząt. W tym krótkim tekście omawiamy garść ważnych porad, które warto poznać, gdy zamierzasz kupić dla swojego przyjaciela odpowiednie karmy dla psów.

Wyjazdy odchudzające w górach - na które oferty powinno się zwrócić uwagę?

spacer
Author: Złoty Potok
Source: Złoty Potok
W tych czasach wszystko powinno być fit. Posiłki, które robimy sobie na śniadania, obiad, czy kolacje. Każda przekąska, którą sobie serwujemy w czasie dnia też powinna być fit. My sami musimy mieć fit ciała, bo inaczej będziemy się niefajnie z sobą czuć. Ale nie powinniśmy wpadać w skrajności. Jeżeli mamy nadwagę to możemy zacząć się odchudzać. Ale trzeba to robić z głową. Najsensowniej pójść do dietetyka i zdrowo jeść. Poza tym dobrze odrobinę poćwiczyć.
Subscribe to RSS - dietetyk

Nagrania