Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Zwiedzajmy przeróżne regiony

Jesienne barwy
Source: http://www.flickr.com
Bardzo często jest tak, iż jeśli jedziemy w jedno miejsce i się tam nam spodoba, to później także wypoczywamy w tym identycznym miejscu, albo ogólnie w tym samym regionie. A przecież jest tak sporo interesujących miejsc, które jedynie wyczekują na to, żeby je odkryć, by je zobaczyć oraz aby się w nich zakochać, że bez wątpienia nie możemy się zamykać tylko w tym co znamy oraz uwielbiamy.

Dokąd warto wybrać się na kajaki ze swą ekipą?

spływ kajakowy weekend
Author: Wendy
Source: http://www.flickr.com
Jaki może być szczególny sposób na zorganizowanie wspólnie wolnego dnia? W gronie przyjaciół przeważnie nie brakuje interesujących idei na nowoczesne wypady za miasto. Znakomitym wyjściem mogą się okazać kajaki, gdyż łączą w sobie rekreację oraz ciekawe przygody. Nie musimy daleko szukać, aby odnaleźć inspirację oraz znaleźć sport pasujący całej grupie. Niewymagające zajęcie pozwala na odkrywanie niespożytych pokładów energii, pozornie skrytych gdzieś głęboko.

Planszówki doświadczają swoje powtórne życie - powrót do zajmującego spędzania czasu z przyjaciółmi

gra planszowa na impreze
Author: VasenkaPhotography
Source: http://www.flickr.com
Obecnie większość ludzi funkcjonuje w istotnym natłoku obowiązków i znaczącym stresie spowodowanym pracą. Z tego też powodu coraz wyraźniej doceniamy wolny czas, który możemy poświęcić rodzinie i krewnym. Dobrze jest pamiętać, iż jest to nadzwyczaj znaczące i powinno się używać z tego przy wszelkiej nadarzającej się okazji.
Subscribe to RSS - przyjaciele

Nagrania