Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Na co zwrócić uwagę organizując konferencje? Co jest ważne, by konferencja się udała?

sala konferencyjna
Author: l4red0
Source: http://www.sxc.hu
Wybór sali na konferencję nie może być przypadkowy, podstawą jest, aby zmieściła ona całość zaproszonych gości. Hotele zapewniają często salę na maksymalnie trzydzieści-pięćdziesiąt osób, są natomiast i tego typu sale, w których zmieści się nawet kilka tysięcy osób.

Luksusowy hotel – czyli doskonały pomysł na biznes na terenie Kielc

Młyn Klekotki resort & spa
Author: Młyn Klekotki resort & spa
Source: Młyn Klekotki resort & spa
Rozmyślając nad założeniem swojej firmy warto wziąć pod uwagę chociażby założenie własnego hotelu. Oczywiście jest to inwestycja, która wymaga na wstępie sporego kapitału i sporej pracy, ale z pewnością zwróci się w przyszłości. Jakie perspektywy daje wybudowanie własnego hotelu?

Udany wypoczynek w Karpaczu

Karpacz, kościółek drewniany
Author: Ronald Preuß
Source: http://www.flickr.com
Karpacz to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych kurortów górskich naszego kraju. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

Życie między miastem a wsią. Dwa światy będące tak blisko siebie. Czy też nie możesz się zdecydować, gdzie pragnąłbyś zamieszkać na resztę życia?

Pokój hotelowy
Author: Ann
Source: http://www.flickr.com
Podobnie jak wyjeżdżamy na wieś, by złapać nieco świeżego powietrza, tak samo wybieramy się do miasta, żeby coś załatwić. Tak właśnie wygląda życie między miastem a wsią. Gdziekolwiek mieszkamy znajdujemy się po jednej albo po drugiej stronie, ale zawsze mamy powody do narzekania, bo mieszkając na odludziu to chcielibyśmy być bliżej miasta, a gdy mieszkamy w mieście pragniemy spokoju. Jak to wszystko pogodzić?
Tags: 

Kwatery Ustka ma blisko plaży

nad morzem
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Jastarnia domki oferuje w przystępnej cenie. Kiedy posiadamy chęć wybrać się nad morze większą grupką, to trzeba pamiętać o tym, żeby rozejrzeć się za domkami, gdyż wówczas będziemy mogli być wszyscy razem, a jednocześnie takie rozwiązanie, ma możliwość się okazać sporo fajniejsze pod względem cenowym.

Urlop na Dolnym Śląsku – zamki i inne atrakcje

ratusz
Author: lumiere
W Polsce nie brakuje miejsc, które idealne są na spędzenie paru wolnych dni bądź też wakacyjnego urlopu. Znalezienie takich miejsc nie jest żadnym trudem. Znaczna większość regionów naszego kraju prowadzi już akcje promocyjne, które mają za zadanie przybliżenie wyjątkowego piękna, jakie można tam spotkać. Jednym z takowych regionów Polski jest Dolny Śląsk.

Jakiego typu miejsca noclegowe najchętniej są wybierane przez podróżnych

Domki letniskowe
Author: Sarah & Austin Houghton-Bird
Source: http://www.flickr.com
Powstało do tej pory sporo miejsc w internecie, gdzie można odnaleźć miejsca miejsca noclegowe o każdej porze dnia i nocy. Serwisy te skutecznie pomagają odnaleźć się wśród wszelkich ogłoszeń. Rekomendowane dziś przez tak wielu możliwości zostały docenione na szeroką skalę. Jeśli chodzi o kwatery oraz inne miejsca noclegowe, klienci kierują się przede wszystkim rekomendacją innych. Duże znaczenie ma także opcja wynajmowania mieszkań czy pokoju we wskazanym miejscu przeznaczenia.

Wakacje nad morzem?

Salon, BB Magnolia Apartments
Author: BB Magnolia Apartments
Source: BB Magnolia Apartments
Rozpoczyna się lato, okres urlopów i relaksu. Każdy z nas potrzebuje paru dniach wytchnienia po miesiącach wyczerpującej pracy. Wielu Polaków decyduje się dziś na wyjazdy zagraniczne, ale nie trzeba wybierać się na tropikalną wyspę, by cudownie odprężyć się i wspaniale spędzić wakacje. Nasz kraj też ma wiele pięknych zakątków, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to rewelacyjna propozycja.

Na tegoroczne ferie zarezerwuj apartament w Zakopanem, a spędzisz wyjątkowe chwile

zakopane
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Najprawdopodobniej każdy wie o tym, iż Zakopane jest zimową stolicą Polski. To dokładnie w tym miejscu dzieją się istotne imprezy sportowe i muzyczne w miesiącach zimowych.

Pages

Subscribe to RSS - hotele

Nagrania