Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Kurtki wojskowe fantastycznie pozwalają się skryć w lesie

Odzież militarna
Author: USAG- Humphreys
Source: http://www.flickr.com
Kurtki wojskowe zrobione są z wytrzymałego tworzywa

Przeważnie na zimę szukamy odzienia wierzchniego, nie jedynie powodującego, że będzie nam przyjemnie, lecz zaoferuje nam też gwarancję, że nie będzie przemakał. Dużo osób szuka takowych ubrań w sklepie sportowym nie wydając sobie sprawy z tego, że do wybrania posiadają jeszcze inne rozwiązanie.

Jak przyodziać się w góry w lecie - przewodnik dla wakacyjnego włóczykija

Turysta
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Jak przyodziać się w góry latem? Jaki dopasować sprzęt i ubiór, by spełnił swą funkcję? Czym kierować się na zakupach, czy tylko ceną? Zbliża się okres wakacyjnych podróży i wiele osób staje przed podobnymi dylematami. W zwięzłym przewodniku postaramy się doradzić, w jaki sposób przygotować się na weekendową eskapadę oraz dłuższy wyjazd.

Lepsze niż kołdra, deuter plecak turystyczny

Śpiwór
Każdy, kto kiedykolwiek jeździł na różnego rodzaju biwaki dobrze wie, że potrzebny do tego typu wypadów jest śpiwór. A obecnie da się znaleźć bardzo różne śpiwory. Wybór nie jest prosty, bo różnią się one nie jedynie kolorystyka, ale różnią się również odpornością na warunki pogodowe. Bo są śpiwory, które będą idealne przy nocowaniu pod gołym niebem, ale są też takie, które nadają się tylko do namiotu.
Subscribe to RSS - materiał

Nagrania