Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Rady na temat idealnego dobrania oświetlenia do akwarium

Ryba pływająca w akwarium
Author: hisa fujimoto
Source: http://www.flickr.com
Właściwie dopasowane oświetlenie w domowym akwarium jest istotne dla utrzymania dobrej kondycji roślin akwariowych, jak również ryb i innych zwierząt. Nieprawidłowo dobrane światło może powodować gnicie roślin w akwarium, zdychanie ryb czy nadmierny rozwój glonów. W celu zapobiegania tym zjawiskom, ważna jest temperatura światła oraz ciepło, które jest wydzielane przez źródło. Do domowego akwarium zupełnie niepotrzebne mogą się okazać niektóre źródła światła – jak lampy rtęciowe i metalohalogenowe.

Jak uatrakcyjnić swoje własne gniazdko? Czy dobrze zainwestować dzisiaj w akwaria? Bogactwo ofert firm funkcjonujących w tej dziedzinie

Akwarium, koniki morskie
Author: Selena N. B. H.
Source: http://www.flickr.com
Bezapelacyjnie, mieszkanie jest jedną z priorytetowych spraw dla każdego dzisiejszego, dorosłego człowieka. Wynika to z kilku faktów. Po pierwsze, w swoim domu spędzamy znaczną większość swojego czasu, zwłaszcza tego wolnego, co jest dosyć praktyczną przyczyną. Po drugie, z naszym domem wiążą się wspomnienia. Mieszkając w swoim, mile wracamy do okresu dzieciństwa i zamieszkiwania w domu rodziców.

Dobieramy oświetlenie oraz filtry do akwarium

Akwarium, koniki morskie
Author: Selena N. B. H.
Source: http://www.flickr.com
Widok pływających rybek wśród intensywnej zieleni mocno relaksuje i skutecznie odwraca oczy od monitora. Akwarium bywa też wyjątkową ozdobą domu. Trzeba wobec tego pomyśleć o jego zakupie.

Jak założyć akwarium? O jakiego typu rzeczach powinniśmy pamiętać na wstępie?

rybka w akwarium
Sporo osób chce mieć własne akwarium. Niestety nie zawsze jest to proste do zrobienia. Akwarium z rybkami w salonie wygląda nad wyraz pięknie, co ważne, patrzenie na znajdujące się w nim rybki relaksuje i uspokaja. By mieć własne akwarium trzeba się nastawić na dużą ilość pracy, potrzeba również odpowiednich narzędzi, żeby dbać efektywnie o akwarium. Jak można to zrobić?

Szklana ścianka opti white przepuści więcej światła

rybka w akwarium
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jak przedstawia się szyba opti white?. Jeżeli będziemy myśleć o tym, by mieć rybki, a następnie robić im interesujące ujęcia, to trzeba myśleć o idealnej szybie za którą będą się mieściły.
Subscribe to RSS - filtry

Nagrania