Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wskazane jest zapoznać się z twórczością Pink Floyd oraz to jak najprędzej

koncert
Source: http://www.morguefile.com/
Pochodząca z angielskiego Cambridge grupa Pink Floyd założona została w 1965 roku w Londynie. Twórczość tego zespołu określana była mianem rocka psychodelicznego oraz, w dalszym okresie, zaliczano ją do rocka progresywnego. Floydzi, jak zwykli ich określać fani, zakończyli swą działalność muzyczną w 2005 roku, lecz do dziś znajdują nieustannie coraz więcej entuzjastów na świecie, głównie wśród młodych ludzi. Młodzież pragnie poznawać klasykę ulubionego gatunku muzycznego, dlatego sięga po nieśmiertelne płyty Floydów.

Wakacje się zbliżają, czyli w polskich górach naprawdę warto spędzić urlop

wakacje
Author: Kolin Toney
Source: http://www.flickr.com
Wakacje nadejdą szybciej niż nam się wydaje. Tak więc osoby, które chcą w jakiejś miejsce wyjechać, powinny już dzisiaj zacząć myśleć o zapewnieniu sobie noclegu. Wśród modnych w Polsce kierunków znajdują się góry. Nie wszyscy wybierają jednak zapełnione ludźmi Tatry. Miły urlop można spędzić także w Pieninach.

Kilka ciekawych pomysłów na to, aby w domu robić coś oryginalnego z rodziną lub znajomymi.

rękawice
Author: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Source: http://www.flickr.com
Młodzi ludzie uwielbiają dobrą zabawę i aktywność fizyczną, dlatego też w niejednym domu spotkać można dużo różnych ciekawych akcesoriów. Część z nich świetnie się sprawdza w czasie towarzyskich spotkań, inne z kolei dużo bardziej nadają się do samodzielnej zabawy lub nawet treningu. Jeśli będzie się miało odpowiednio dużo miejsca, to można pomyśleć o zakupie czegoś ciekawego, przy czym można będzie spędzać wolny czas.
Subscribe to RSS - grupa

Nagrania