Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Blisko nie znaczy źle, poznaj piękno krajowej ziemii

miejsce
Author: Tomasz Czyczyło
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie panuje moda na egzotyczne wyprawy. Taką wyprawę trzeba jednak szczegółowo zaplanować. W wypadku wypadu na terenie kraju możemy spontanicznie wytypować miejsce oraz wyruszyć choćby wyłącznie na dwa dni.

Tajlandia przyciąga turystów z całego świata

Tajlandia
Author: Giulio Gigante
Source: http://www.flickr.com
Mamy dość jesiennej szarugi? A może w styczniu nie chcemy już więcej marznąć i marzymy tylko o tym, aby wyrwać się gdzieś, gdzie będzie ciepło i gdzie będziemy mogli zwiedzić wiele ciekawych miejsc? Jeśli tak właśnie jest, to z pewnością najlepszym kierunkiem dla nas będzie Tajlandia, a zacząć warto od jej stolicy czyli Bangkoku.

Grecja czeka na turystów

pływanie
Są takie kierunki podróży, które dość często są wybierane przez turystów z całego kraju. Z pewnością takim właśnie krajem jest Grecja, która z roku na rok przyciąga coraz większą grupę zwiedzających i nie ma co się temu dziwić, jeśli tylko popatrzymy na to, co chce i może nam ona zaoferować.

Grecja - wyrocznia, piękne plaże i kanion

Grecja
Author: Alejandro Lozano
Source: http://www.flickr.com
O wyroczni w starożytnych Delfach czytał pewnie każdy, dlatego też znajdując się w tym rejonie świata, koniecznie trzeba odwiedzić ruiny tego miasta. Są one świetnie zachowane, więc będziemy mogli sobie łatwo wyobrazić ogrom tego miejsca, a także zrozumieć, dlaczego było uważane za pępek świata.

Marzysz o egzotycznych oraz ciepłych wojażach? Wybierz się na Mauritius oraz ciesz się pięknem tego rejonu świata

Mauritius
Author: Rega Photography
Source: http://www.flickr.com
Większość ludzi z niecierpliwością oczekuje lata oraz czasu, gdy będzie można wyjechać w piękne miejsce i odpocząć od codziennych zgryzot oraz stresów. Trzeba zrobić wszystko, żeby wybrać cudowny oraz interesujący zakątek, który pozwoli nie tylko wypocząć, ale też zakosztować niezwykłych rozrywek i poznać całkiem inną kulturę. W ostatnich latach Polacy zainteresowali się dalszymi wojażami i coraz chętniej decydują się na wczasy egzotyczne. Teraz wyjazd w egzotyczne zakątki świata nie stanowi najmniejszego kłopotu i jeśli pragniemy zobaczyć Meksyk, Kubę czy Mauritius, trzeba tylko zdobyć wymagane fundusze.

Dominikana - krajobrazy jak z marzeń

lot
Author: jgbarah
Source: http://www.flickr.com
Piękne, czyściutkie plaże, cudowna pogoda i niepowtarzalny klimat- to wszystko gwarantuje Dominikana. Każdy, kto choć raz miał okazję tu być ma marzenie, by jeszcze kiedyś tam powrócić. Ten klimat zachwyca. Takich wspomnień się nie zapomina.


To raj na ziemi i nie ma w tym stwierdzeniu absolutnie żadnej przesady.

Powiew orientu w tajemniczej Turcji

Turcja
Author: Istock.com
Source: Istock.com
Położona na terenie zarówno Europy jak i Azji, otoczona morzem Czarnym, Egejskim, Śródziemnym i Marmara Turcja jest tym krajem, w którym można łatwo odczuć powiew orientu. Ten kraj urzeka swoim pięknem, z tego też powodu jest to jedno z najchętniej wybieranych miejsc na egzotyczne wakacje.

Indonezja posiada ogromną liczbę wysp

wlochy
Author: Martin Pulaski
Source: http://www.flickr.com
Zanim wybierzemy się na zasłużone wakacje, powinniśmy jak najwięcej dowiedzieć się o miejscu, w którym mamy się zatrzymać. Wówczas będziemy wiedzieli, co koniecznie musimy obejrzeć, ale także będziemy mogli się przekonać, czy wiedza, którą zdobędziemy na ten temat będzie miała później pokrycie w rzeczywistości.

Co można zobaczyć na Hawajach? są tam najciekawsze atrakcje?

Hawaje
Author: Kashif Pathan
Source: http://www.flickr.com
Hawaje to marzenie wielu z nas, o jeden z najpiękniejszych archipelagów na Oceanie Spokojnym. Zapierające dech w piersiach krajobrazy, cudowne plaże, wyjątkowa kultura i atmosfera wysp przyciąga podróżnych przez cały czas. Co z pewnością warto tam zobaczyć?

Pages

Subscribe to RSS - krajobraz

Nagrania