Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

jakiego typu korzyści zapewnia jazda na rowerze? Dlaczego powinniśmy korzystać z tej formy spędzania czasu wolnego?

wycieczka rowerowa
Author: Keoni Cabral
Source: http://www.flickr.com
Jazda na rowerze jest miłym sposobem spędzania wolnego czasu oraz jedną z bardziej interesujących metod na ulepszenie kondycji i stanu zdrowia. O tym, iż tego rodzaju forma wysiłku fizycznego cieszy się w Polsce coraz większym powodzeniem, świadczyć może coraz większa liczba miejskich wypożyczalni a także ścieżek rowerowych.

Znak Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, jak wygląda i kim trzeba zostać by go otrzymać

las - Bieszczady
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
Być harcerzem to stosować się konkretnych zasad. To nie jest tak, że każdy może otrzymać harcerski krzyż. Musimy na niego w jakiś sposób zasłużyć, bo być harcerzem, to życiowa postawa, która pozwala na ukształtowanie swoistego kręgosłupa moralnego. Gdy, więc chcielibyśmy by nasze dziecię nauczyło się bycia odpowiedzialnym, to dobrze zapisać malucha na początek do grupy zuchów, a potem dziecko samodzielnie będzie mogło zdecydować, czy wciąż chce uczestniczyć w zbiórkach już, w roli harcerza.

Kupując sportowe akcesoria dobrze jest stawiać na jakość - kurtki softshell, zegarki garmin

rowerzysta, sportowiec
Author: Aiaraldea Komunikazio Leihoa
Source: http://www.flickr.com
Obecnie sport jest ważnym aspektem funkcjonowania większości osób. Jest to doskonała forma wypoczynku po męczącym dniu pracy, która oprócz tego zapewnia wartościowe skutki dla naszego organizmu.

Jak rozpocząć przygotowania do sezonu snowboardowego? O jakich kwestiach należy pamiętać, jakie ubrania wybierać?

snowboard
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi sezon to każdy snowboardzista musi się właściwie dobrze przygotować. I nie chodzi tylko o kondycję i przygotowanie fizyczne, ale przede wszystkim o dobranie stroju. Rzeczywiście to nie sztuka ubrać się żeby było, najprawdziwsza sztuka to ubrać się w ten sposób, by żadne warunki atmosferyczne nas nie zaskoczyły. Podstawa ubioru to bez wątpienia kurtki snowboard, spodnie, rękawice, czapka oraz bielizna termoaktywna.

stroje sportowe, przyrządy do biegania kettler

Bieżnia
Author: Morten Skovgaard
Source: http://www.flickr.com
Ćwiczyć możemy wszyscy. Najlepszym rozwiązaniem na niwelowanie zbytecznych kalorii jest jogging. Kupno bieżni treningowej zapewnia ćwiczenie w domowym zaciszu bez względu na warunki pogodowe. Bieżnie Kettler to opcja dla biegania na świeżym powietrzu. Bieżnia pozwala na ustawiania specjalnych programów szkoleniowych dobranych do formy. Zezwala na układ oporu, pochyłości paska biegowego, co umożliwia imitację biegania nie tylko po idealnie płaskim terenie.
Subscribe to RSS - strój

Nagrania