Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jakie są dziś możliwości internetowego sklepu zoologicznego: karmy suche godnych zaufania marek

Purina ProPlann dla kotów
Source: www.zwierzakowo.pl
Decydując się teraz na najlepsze pożywienie dla swoich zwierzątek, takie jak właśnie karmy dla kotów Pronature, decyduje się o składniach spożywanego przez nich pożywienia. Produkowana dzisiaj na szeroką skalę firmowa karma kocia jest podstawą właściwego oraz zbilansowanego menu oraz sposobu żywienia kota. Całkowicie spełnia też zasady prawidłowego żywienia zwierzęcia.

O czym muszą pamiętać właściciele kotków? Gadżety zapewniające czworonogom przyjemną zabawę i świetne samopoczucie

kot pod łóżkiem
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, jaka zajmuje się kotkiem zapewne ma na uwadze, jest ważne jest zdrowia i świetne samopoczucie czworonoga. Wiele osób zastanawia się, jak stworzyć kotkowi przyjemne warunki do zabawy oraz wypoczynku a także sprawić, aby pupilek zawsze mógł czuć się komfortowo. Jako opiekunowie musimy stwarzać kotkom jak najprzyjemniejsze warunki, ponieważ są to niezmiernie wdzięczne istoty, które ze swym troskliwym opiekunem chętnie podzielą się dawką świetnej energii.

Dobrane odżywianie psa

Pies
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednie żywienie jest ważne nie tylko dla ludzi, ale również dla naszych ulubieńców. Podobnie jak ludzie, psy także mają własne ukochane smaki, jakie w wyższym stopniu wolą od pozostałych. Zasadniczymi elementami pożywnymi są proteiny, cukry, tłuszcze, również mikroelementy i witaminy.
Subscribe to RSS - Składniki

Nagrania