Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wakacje z górami w tle

Góry Stołowe
Author: Eri_pl
Source: www.flickr.pl
Góry Stołowe
Author: Eri_pl
Source: www.flickr.pl
O wakacjach rozmyślamy cały rok. Jeśli długie pochmurne dni nam dokuczają, wyciągamy broszury biur podróży i oglądamy piękne zdjęcia. Zwykle są to malownicze widoczki z błękitnym morzem w tle. Od dawna największą popularnością cieszą się wakacje za granicą , w nadmorskich kurortach. Uwielbiamy Grecję, Włochy, Egipt,oraz Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do słodkiego lenistwa nad morzem i tylko w ten sposób wyobrażamy sobie idealny wypoczynek.

Niezapomniany relaks nad polskim morzem w Mielnie

Morze, Mielno
Author: O.Horbacz Photo
Source: http://www.flickr.com
Mielno to znana miejscowość turystyczna położona na polskim wybrzeżu i nad jeziorem Jamno. Równocześnie z sąsiadującą z nią miejscowością Unieście tworzy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, świetnie przystosowany by ugościć wczasowiczów planujących wczasy 2014 nad morzem Bałtyckim!

Wykupowanie noclegów first minute

Władysławowo - plaża
Author: By dijey bobo
Source: http://www.flickr.com
Sezon wyjazdowy zbliża się do nas wielkimi krokami. Mimo to, że mamy dopiero środek lutego, w ośrodkach wypoczynkowych i nadmorskich hotelikach zaczynają się już rezerwacje na wakacje. Ci, którzy są bardziej ostrożni wykupili sobie rezerwację jeszcze przed nowym rokiem korzystając z wielu ofert choćby www.eholiday.pl/noclegi-wladyslawowo-49081.html. Wtedy ceny wyjazdów są najniższe.

Dlaczego w ojczyste góry jedziemy nie tylko zimą, ale również w czasie wakacji

wędrówki górskie
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Pasjonaci wysokogórskich wypadów już dzisiaj zastanawiają się, gdzie spędzić letni czas, czyli jednym wyrazem zbliżające się wakacje 2015. Można rzecz jasna ponownie udać się do stolicy Tatr, ale wiadomo, tam wczasowiczów bywa tak dużo, że nie każdy chce długo oczekiwany urlop spędzić w takim właśnie miejscu. W takim przypadku warto wziąć pod uwagę te mniej rozpoznawalne miasteczka położone w polskich górach.
Subscribe to RSS - urlopy

Nagrania