Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Karma Dolina Noteci - idealne rozwiązanie dające zwierzętom rewelacyjne walory smakowe jak również niezbędne witaminy

pies
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każda osoba opiekująca się swoim kotkiem lub pieskiem zdaje sobie sprawę, jak potrzebne jest poprawne odżywianie pupilka. Zwierzęta, podobnie jak ludzie potrzebują precyzyjnie dobranej diety, jaka zapewni im wszystkie składniki odżywcze, umożliwiające poprawne funkcjonowanie. Idealnym rozwiązaniem na zapewnienie czworonogom smacznych a także zdrowych posiłków jest karma Dolina Noteci, która jest źródłem potrzebnych witamin.

Karma Brit Care - zachwycająca karma dla uczulonych psów

Pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Mimo tego, iż na rynku odkryjemy dzisiaj wiele różnych karm dla psów, to nie zawsze nasz pupil entuzjastycznie będzie daną karmę konsumował. Nie chodzi tylko o walory smakowe czy o to, że pies jest po prostu wybredny, niekiedy problem zdoła być nieco większy. Poniektóre psy mogą być wrażliwe na pewne czynniki znajdujące się w karmie, jeszcze inne zdołają mieć zaparcia czy też bóle jelit albo żołądka.

Źródła światła grzewczego i ich zastosowania

otoczenie
Author: Prayitno/ more than 2 millions views: thank you!
Source: http://www.flickr.com
Z reguły tak zwane promienniki podczerwieni stosuje się do nagrzewania, ogrzewania i nieco lepszego procesu odparowywania i suszenia. Często także używa się je do choćby dogrzewania terrarium, ponieważ są one wspaniałym źródłem promieniowania cieplnego i zarazem idealnie wnikają w ogrzewany przedmiot, bądź organizm.

Jaką karmę wybrać dla domowego kotka?

Żywienie kotów
Author: Costantino Beretta
Source: http://www.flickr.com
Mały brzdąc, który z ciekawością odkrywa otaczający go świat, potrafi nas zaskoczyć. Istnieją takie rodzaje pytań, których pragnęlibyśmy przez dłuższy czas nie słyszeć z ust własnego dziecka. Ale wreszcie nadejdzie ten długo odwlekany moment i nasz maluch z całą stanowczością oznajmia wszem i wobec, że pragnie mieć zwierzątko.

Smaczna oraz odpowiednio zbilansowana karma dla kotów, czyli na co postawić: gotowe saszetki lub domowa kuchnia?

mały kotek
Author: grotos
Source: http://www.flickr.com
Mimo tego, że koty to specyficzne stworzonka, posiadają swoich wiernych fanów. Nie bez powodu mówi się, że to nie człowiek jest właścicielem kota, tylko kot ma swojego człowieka. Jeśli raz zdecydujemy się na to, aby wziąć pod swoje skrzydła milusińskiego czworonoga, już nazawsze staniemy się ich „niewolnikami”. W jaki sposób należycie zadbać o pożywienie naszego kiciusia? O czym musimy wiedzieć, by uchronić się od niechcianych błędów? Przyjrzyjmy się tej kwestii dokładniej.

Dobrane odżywianie psa

Pies
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Dobrane odżywianie jest ważne nie tylko dla ludzi, lecz również dla naszych pupilów. Podobnie jak ludzie, psy też mają swoje ukochane smaki, jakie bardziej wolą od pozostałych. Głównymi składnikami odżywczymi są proteiny, węglowodany, tłuszcze, oraz mikroelementy i witaminy.

Witaminy dla psa warto kupować odpowiednie dla wieku

z psem na spacerze
Author: Maëlick
Source: http://www.flickr.com
Dla czworonogów nabywajmy wszystko co najlepsze

Posiadanie psa wiąże się z wielką odpowiedzialnością, dlatego wciąż musimy go traktować w taki sposób, jakby stał się jeszcze jednym członkiem naszej familii, co powoduje, że musimy mu zapewniać wszystko co najwspanialsze.
Subscribe to RSS - witaminy

Nagrania