Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Smaczna oraz odpowiednio zbilansowana karma dla kotów, czyli na co postawić: gotowe saszetki lub domowa kuchnia?

mały kotek
Author: grotos
Source: http://www.flickr.com
Mimo tego, że koty to specyficzne zwierzęta, mają swoich wiernych fanów. Nie bez powodu mówi się, iż to nie człowiek jest właścicielem kota, tylko kot ma swojego człowieka. Jeżeli raz zdecydujemy się na to, by wziąć pod opiekę miłego czworonoga, już zawsze zostaniemy ich „niewolnikami”. W jaki sposób odpowiednio zadbać o pożywienie naszego kiciusia? O czym trzeba wiedzieć, aby uchronić się od niepożądanych błędów? Przyjrzyjmy się tej kwestii dokładniej.

Karma Dolina Noteci - idealne rozwiązanie dające zwierzętom rewelacyjne walory smakowe jak również niezbędne witaminy

pies
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każda osoba opiekująca się swoim kotkiem lub pieskiem ma na uwadze, jak ważne jest właściwe odżywianie pupilka. Zwierzęta, podobnie jak ludzie potrzebują precyzyjnie dobranej diety, jaka zagwarantuje im wszystkie składniki odżywcze, pozwalające na poprawne funkcjonowanie. Bezkonkurencyjnym rozwiązaniem na zagwarantowanie czworonogom pysznych a także zdrowych posiłków jest karma Dolina Noteci, która jest źródłem wszelkich witamin.

Witaminy dla psa warto kupować odpowiednie dla wieku

z psem na spacerze
Author: Maëlick
Source: http://www.flickr.com
Troszczmy się o własne czworonogi

Posiadanie psa wiąże się z wielką odpowiedzialnością, przez to wciąż musimy go traktować w taki sposób, jakby stał się jeszcze jednym członkiem naszej rodziny, co sprawia, że musimy mu zapewniać wszystko co najlepsze.

Źródła światła grzewczego i ich zastosowania

otoczenie
Author: Prayitno/ more than 2 millions views: thank you!
Source: http://www.flickr.com
Z reguły tak zwane promienniki podczerwieni stosuje się do nagrzewania, ogrzewania i nieco lepszego procesu odparowywania i suszenia. Często także używa się je do choćby dogrzewania terrarium, ponieważ są one wspaniałym źródłem promieniowania cieplnego i zarazem idealnie wnikają w ogrzewany przedmiot, bądź organizm.

Dobrane odżywianie psa

Pies
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Odpowiednie żywienie jest ważne nie tylko dla ludzi, ale również dla naszych ulubieńców. Podobnie jak ludzie, psy także mają własne ukochane smaki, jakie w wyższym stopniu wolą od pozostałych. Zasadniczymi elementami pożywnymi są proteiny, cukry, tłuszcze, również mikroelementy i witaminy.

Jaką karmę wybrać dla domowego kotka?

Żywienie kotów
Author: Costantino Beretta
Source: http://www.flickr.com
Mały brzdąc, który z ciekawością odkrywa otaczający go świat, potrafi nas zaskoczyć. Istnieją takie rodzaje pytań, których pragnęlibyśmy przez dłuższy czas nie słyszeć z ust własnego dziecka. Ale wreszcie nadejdzie ten długo odwlekany moment i nasz maluch z całą stanowczością oznajmia wszem i wobec, że pragnie mieć zwierzątko.

Karma Brit Care - zachwycająca karma dla uczulonych psów

Pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Pomimo tego, iż na rynku odszukamy w dzisiejszych czasach niemało rozmaitych karm dla psów, to nie zawsze nasz pupil chętnie będzie daną karmę spożywał. Nie chodzi wyłącznie o walory smakowe czy o to, że pies jest standardowo wybredny, nieraz problem może być lekko większy. Niektóre psy zdołają być wrażliwe na pewne pierwiasteki znajdujące się w karmie, jeszcze inne zdołają mieć zaparcia czy bóle jelit czy też żołądka.
Subscribe to RSS - witaminy

Nagrania