Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jeżeli w tegoroczny urlop udajesz się w pewną dalszą podróż i chcesz być dobrze przygotowanym na niespodziewane sytuacje - warto już teraz zaopatrywać się w potrzebne akcesoria.

plaża - wakacje
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi okres letni - ktokolwiek już rozmyśla o wolnym urlopie. Robi się [ciepło|coraz cieplej na powietrzu. Chowamy zimowe ubrania, odnawiamy garderoby. Stajemy się lekcy i żywsi. Powinno się już od wcześniejszej wiosny rozpocząć familijne refleksje z bliskimi na temat wczasowego wypoczynku - w jakie rejony, albo lokalizacje chcielibyśmy się wybrać, co chcielibyśmy obejrzeć i w który sposób mamy możliwość oszczędzić odrobinę grosza.

Najlepsze świąteczne prezenty czyli czemu dzieci uwielbiają otrzymywać klocki lego pod choinkę.

Lego
Author: Mark Longair
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzące coraz szybciej Święta Bożego Narodzenia to każdego dziecka magiczny okres. Pierwszy padający śnieg, ubieranie choinki lub pomoc przy przyrządzaniu wigilijnej wieczerzy to magia, za którą się tęskni przez cały rok. Lecz chyba najbardziej oczekiwane jest nie samo dekorowanie choinki, a to, co się pod nią będzie znajdować, czyli wymarzone przez każdego prezenty. Trudno zresztą\Zresztą trudno się dzieciom dziwić, że z taką tęsknotą oczekują na pierwszą gwiazdkę, bo w końcu takich chwil, kiedy dostaje się upominek jest raptem parę, a Boże Narodzenie będzie chyba najprzyjemniejszym z nich.
Subscribe to RSS - lista

Nagrania