Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Udany wypoczynek w Karpaczu

Karpacz, kościółek drewniany
Author: Ronald Preuß
Source: http://www.flickr.com
Karpacz to bezspornie jeden z najpiękniejszych kurortów górskich naszego kraju. Leży we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

Sezon narciarski czas rozpocząć.

Góry zimą
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zima trwa w najlepsze, jest to idealna pora dla fanów śnieżnego szału. Stoki narciarskie w Zakopanem doświadczają prawdziwe oblężenie narciarzy. Nic to nadzwyczajnego, warunki bowiem na narciarskie wojaże są wymarzone.

Czy zarezerwowaliśmy już wyjazdy narciarskie, które zawsze cieszą się wielkim powodzeniem ?

Narty, sporty zimowe
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Wyjazdy narciarskie mogą być wspaniałym pomysłem na odpoczynek. Wiele osób rezerwuje wyjazdy narciarskie. Coraz znaczniejszym powodzeniem radują się różnego rodzaju sporty wyczynowe, w których pojawia się prędkość i spora dawka adrenaliny, więc nie powinno nas dziwić, że zimą sporym zainteresowaniem cieszą się także wyjazdy narciarskie.

Narty w Zakopanem

stok narciarski
Author: Kasya Shahovskaya
Source: http://www.flickr.com
Wolny weekend zawsze dobrze jest zaplanować z pewnym odstępem czasu. Dobrze przygotować się na bardziej aktywne formy wypoczynku. Nie trzeba przy tym konieczne wyjeżdżać z kraju, by zafundować sobie oryginalne przeżycia. Narty Zakopane mogą stanowić genialną okazję do sprawdzenia własnej kondycji oraz miłego spędzenia czasu. Takie rozrywki są z pewnością polecane zwłaszcza tym osobom, które dysponują wolnym weekendem. Jest to najciekawsza oferta dla osób młodych i aktywnych lub też dla uczniów szkół, jak także całych rodzin. Czas,w którym można podjąć wiele ciekawych i wciągających sportów zimowych zbliża się wielkimi krokami.

Najchętniej wybierane przez Polaków zagraniczne kraje

Cellulit można pokonać dietą
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wypoczynek to coś na pewno ważnego dla każdego człowieka. W końcu jeżeli w ciągu tygodnia jesteśmy w pracy kilkadziesiąt godzin, kilka miesięcy z rzędu, ciężko się nie zmęczyć. I dlatego bez dwóch zdań warto odpocząć gdzieś za granicą. A dlaczego nie u nas? Tak naprawdę każdy człowiek powinien raz na jakiś czas wyjechać z kraju, choćby po to, aby zobaczyć coś ciekawego, zwiedzić fantastyczne budowle, itp.

Narty we Włoszech to właściwy plan na spędzenie urlopu

narty
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Gdzie chcemy pojechać na wakacje?

Wakacje to istotny czas, gdyż podczas niego powinniśmy uzupełnić wszystkie siły, które straciliśmy w czasie pracy. Mamy się wtenczas wysypiać, powinniśmy wypoczywać, to czas w którym możemy zrobić to, na co wprost posiadamy ochotę. Przez to właśnie tak ważne będzie to, aby dokładnie pomyśleć gdzie pragniemy się wybrać na urlop, tak żeby posiadać pewność, że uda nam się tam właściwie wypocząć oraz podładować nadwątlone akumulatory.

Pora zimowa to najodpowiedniejszy czas na wyjazdy w góry i naukę jazdy na nartach bądź doskonalenie posiadanych umiejętności w tym zakresie

wyciąg narciarski
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Miesiące zimowe to taki okres w roku kalendarzowym, który bywa znienawidzony przez osoby starsze, a jednocześnie kochany przez amatorów narciarstwa. Propozycja ośrodków wypoczynkowych w Beskidach staje się na tyle szeroka, że nawet najbardziej wybredny klient poszuka coś dla siebie. Na nartach można jeździć nie tylko w górach. Tego typu atrakcje mają w swojej ofercie także właściciele dużych obiektów turystycznych na Warmii i Mazurach. Jednakże, aby być w stanie naprawdę się wyszaleć, trzeba koniecznie udać się w góry. Dodatkowo wysokogórska sceneria jest w zimie o wiele bardziej pociągająca niż ta znad mazurskich rzek.
Subscribe to RSS - stoki

Nagrania