Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Czy zarezerwowaliśmy już wyjazdy narciarskie, które zawsze cieszą się wielkim powodzeniem ?

Narty, sporty zimowe
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Wyjazdy narciarskie mogą być świetnym planem na odpoczynek. Wiele osób zamawia wyjazdy narciarskie. Dużo znaczniejszym zainteresowaniem radują się przeróżnego rodzaju sporty wyczynowe, w których pojawia się prędkość i wielka dawka adrenaliny, więc nie może nas zaskakiwać, że zimą sporym powodzeniem radują się również wyjazdy narciarskie.

Narty w Zakopanem

stok narciarski
Author: Kasya Shahovskaya
Source: http://www.flickr.com
Urlop zawsze należy zaplanować z pewnym odstępem czasu. Dobrze nastawić się na bardziej aktywne formy wypoczynku. Nie trzeba przy tym wcale opuszczać kraju, by zafundować sobie wspaniałe przeżycia. Narty Zakopane mogą stanowić wymarzoną okazję do sprawdzenia własnych możliwości ,a także miłego spędzenia czasu. Takie rozrywki są na pewno zalecane zwłaszcza tym osobom, które dysponują wolnym weekendem. Jest to najlepsza oferta dla ludzi młodych i aktywnych bądź dla uczniów szkół, jak także całych rodzin. Czas,w którym można podjąć wiele ciekawych i wciągających sportów zimowych zbliża się coraz szybciej.

Sezon narciarski czas rozpocząć.

Góry zimą
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Styczeń wciąż trwa, jest to doskonały czas dla fanów śnieżnego szaleństwa. Stoki narciarskie w Zakopanem mają prawdziwe natarcie turystów. Nic w tym nadzwyczajnego, warunki bowiem na śnieżne szaleństwa są doskonałe.

Bułgaria - to także wspaniałe zabytki

Bułgaria
Author: lelebella
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście Bułgaria oprócz pięknych plaż, wspaniałej pogody i cudownych górskich pasm ma nam do zaoferowania dużo więcej. To także unikalne zabytki, które z pewnością zaspokoją niejednego wytrawnego turystę.Warta obejrzenia jest z pewnością Sofia, nazywana miastem kontrastów. Najpewniej to jedno z niewielu miast na świecie, w którym odnajdziesz sąsiadujące ze sobą zarówno pozostałości antycznych świątyń, jak i średniowieczne cerkwie.

Najchętniej wybierane przez Polaków zagraniczne kraje

Cellulit można pokonać dietą
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wypoczynek to coś na pewno ważnego dla każdego człowieka. W końcu jeżeli w ciągu tygodnia jesteśmy w pracy kilkadziesiąt godzin, kilka miesięcy z rzędu, ciężko się nie zmęczyć. I dlatego bez dwóch zdań warto odpocząć gdzieś za granicą. A dlaczego nie u nas? Tak naprawdę każdy człowiek powinien raz na jakiś czas wyjechać z kraju, choćby po to, aby zobaczyć coś ciekawego, zwiedzić fantastyczne budowle, itp.

Narty we Włoszech to właściwy plan na spędzenie urlopu

narty
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Gdzie chcemy pojechać na wakacje?

Wakacje to istotny czas, gdyż podczas niego powinniśmy uzupełnić wszystkie siły, które straciliśmy w czasie pracy. Mamy się wtenczas wysypiać, powinniśmy wypoczywać, to czas w którym możemy zrobić to, na co wprost posiadamy ochotę. Przez to właśnie tak ważne będzie to, aby dokładnie pomyśleć gdzie pragniemy się wybrać na urlop, tak żeby posiadać pewność, że uda nam się tam właściwie wypocząć oraz podładować nadwątlone akumulatory.

Pora zimowa to najodpowiedniejszy czas na wyjazdy w góry i naukę jazdy na nartach bądź doskonalenie posiadanych umiejętności w tym zakresie

wyciąg narciarski
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Miesiące zimowe to taki okres w roku kalendarzowym, który bywa znienawidzony przez osoby starsze, a jednocześnie kochany przez amatorów narciarstwa. Propozycja ośrodków wypoczynkowych w Beskidach staje się na tyle szeroka, że nawet najbardziej wybredny klient poszuka coś dla siebie. Na nartach można jeździć nie tylko w górach. Tego typu atrakcje mają w swojej ofercie także właściciele dużych obiektów turystycznych na Warmii i Mazurach. Jednakże, aby być w stanie naprawdę się wyszaleć, trzeba koniecznie udać się w góry. Dodatkowo wysokogórska sceneria jest w zimie o wiele bardziej pociągająca niż ta znad mazurskich rzek.

Udany wypoczynek w Karpaczu

Karpacz, kościółek drewniany
Author: Ronald Preuß
Source: http://www.flickr.com
Karpacz to bez wątpienia jeden z najśliczniejszych kurortów górskich Polski. Położony jest we wschodnich Karkonoszach na wys. 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.
Subscribe to RSS - stoki

Nagrania