Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Sigma – specjaliści w branży fotograficznej

Aparat cyfrowy BenQ P1410
Author: BenQ
Source: BenQ
Wakacje to czas urlopów, wyjazdów oraz beztroski. Urocze pejzaże, doborowe towarzystwo, sympatycznie spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednakże ulotne a także nader szybko znikają pod naporem codziennych obowiązków. Żeby tak się nie stało nasze wakacyjne wojaże należałoby zarejestrować na fotografiach. Zatem sklep fotograficzny to miejsce, które powinien odwiedzić każdy prawdziwy wczasowicz.

Nagraj niesamowite video poprzez GoPro

Kamera GoPro Hero3
Source: http://kamerynakask.pl/
Miłośnicy nagrywania ekstremalnych zdarzeń sportowych doczekali się asortymentu stworzonego specjalnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z serii Hero3 spełniają najwyższe kryterium przydatności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują niebywałą jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości istotnie przewyższającej aktualny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest reprezentatywną spadkobierczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw złożony z 6 komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w połączeniu z możliwością opcjonalnego ustawienia pola widzenia kamery gwarantuje operatorowi nagrywanie filmów z rozmaitych perspektyw i pod odmiennym kątem.

Czy robienie zdjęć jest umiejętnością, którą jest banalnie przyswoić?

Aparat fotograficzny
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy człowiek bez wątpienia jest stworzeniem wybitnie sentymentalnym. Uwielbiamy bowiem uwieczniać wszystkie nasze niezmiernie znaczące chwile na nośnikach elektronicznych. W tym miejscu pożądane byłoby również dodać, że wraz z rozszerzeniem się fotografii cyfrowej nasze możliwości pod tym względem uległy niesłychanie znacznemu poszerzeniu.

Wybór sprzętu fotograficznego

Author: Warszawska Szkoła Fotografii
ostatnio fotografia stała się bardzo modną gałęzią sztuki. Na przestrzeni długiego czasu od wynalezienia fotografii ludzie przywiązali się do zatrzymywania różnych momentów życia na fotografiach. Wielu ludzi lubi wywoływać zdjęcia przedstawiające bliskie osoby i przykładowo stawiać je w swoich mieszkaniach. Sprzęt fotograficzny, tak samo jak wiele innych rodzajów sprzętu, podlega ciągłej ewolucji. Rozwój technologiczny w aspekcie tego rodzaju sprzętu jest bardzo dynamiczny.
Subscribe to RSS - obiektyw

Nagrania