Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Ślub jak ze snu? Tylko w miejscowości Brzezina

Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser
Author: YTONG MULTIPOR
Source: YTONG MULTIPOR
Plan wycieczki po kraju nad Wisłą wymaga opracowania szczegółów, więc start trzeba dostosować do miasta w którym mieszkamy, czyli początku wyprawy. Jeśli uznamy, że to Wrocław, możemy zaplanować wycieczkę po południu kraju. Cel: Kraków.

Wyjątkowe polskie miasta

pałac
Zachwycamy się stolicą Czech, marzymy o Londynie, a nie zdajemy sobie sprawy z tego, co możemy zobaczyć w Polsce. Przy okazji nie mamy pojęcia, że żyjemy w jednym z najpiękniejszych miejsc – jeśli nie na świecie, to bez wątpienia w Europie.

Wymarzone przyjęcie weselne tylko mieście Brzezina

Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser
Author: YTONG MULTIPOR
Source: YTONG MULTIPOR
Zamiast podróżować typowymi szlakami i stracić piękne widoki, jadąc autostradą, można zaplanować drogę do stolicy Małopolski całkiem niecodziennie i właściwie na około. To najlepszy sposób, żeby podziwiać nieznane i piękne atrakcje.

Już dziś zaopatrz się w pojemniki na wodę oraz palniki turystyczne na każdą górską wyprawę

turystyka
Author: Paxson Woelber
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy zdecydowanie popularniejsza staje się turystyka górska. Rokrocznie na szlakach turystycznych da się spotkać coraz więcej ludzi. Mnóstwo rodzin z malutkimi dziećmi wybiera się w każdą wolną sobotę na spotkanie z przyrodą. Niezmiernie ważne jest to, aby być odpowiednio ubranym oraz wyposażonym w potrzebny sprzęt. Przed każdą piesza wyprawą należy zorientować się czy w torbie jest peleryna, woda do picia, coś do przekąszenia, mapa i latarka.

Jaki hotel wybrać przyjeżdżając Poznań?

Poznań
Author: James Dennes
Source: http://www.flickr.com
Hotele Poznań prezentuje gościom w różnorakich cenach

Okazują się być obywatele, którym obojętne będzie ile będą musieli uiścić za pokój, bo najważniejsza będzie wygoda, lub dana lokalizacja. Istnieją również tacy, którzy prędzej wszystko dokładnie przeglądają i konkretnie chcą przewidzieć, w którym miejscu się zatrzymają.
Subscribe to RSS - mapa

Nagrania