Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Już dziś zaopatrz się w pojemniki na wodę oraz palniki turystyczne na każdą górską wyprawę

turystyka
Author: Paxson Woelber
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy coraz popularniejsza robi się turystyka górska. Z roku na rok na szlakach turystycznych da się spotkać coraz więcej osób. Multum rodzin z malutkimi dzieciakami wybiera się w każdą wolną niedzielę na spotkanie z przyrodą. Niesłychanie ważne jest to, by być odpowiednio ubranym , a także wyposażonym w konieczny sprzęt. Przed każdą piesza wyprawą należy zobaczyć czy w plecaku znajduje się peleryna, woda do picia, coś do spożycia, mapa oraz latarka.

Grecja - antyczne ruiny i piękne plaże

zwierzęta
Author: HikingMike
Source: http://www.flickr.com
Celem Twojej wakacyjnej wyprawy ma być w tym roku Grecja? Doskonały wybór, ponieważ jest to miejsce, w którym można nie tylko doskonale wypocząć, ale też doświadczyć zupełnie innego sposobu życia, jaki prowadzą Grecy. Nie żałuj, ponieważ dokonałeś idealnego wyboru.


Zastanawiasz się, w który zakątek tego wyspiarskiego państwa się udać? Hitem niewątpliwie jest położona na północy Morza Egejskiego wyspa Thassos, oraz leżąca w centralnej części Wysp Jońskich Lefkada.

Odzież turystyczna – jakimi cechami powinna się odznaczać?

turystyka
Author: Paxson Woelber
Source: http://www.flickr.com
Fanów aktywnego spędzania wolnego czasu cały czas przybywa. Aktualnie już nie tylko z chęcią jeździmy na rowerze, ale zamiast leniuchowania na plaży chętniej wybieramy wędrówki po górskich szczytach. Nie tylko dostarcza nam to solidnej dawki ruchu, ale też pozwala na naprawdę bliski kontakt ze światem natury. By jednak w trakcie górskiej wędrówki czuć się pewnie i bezpiecznie, niezbędna jest dobrze dobrana odzież turystyczna.

Bez względu na porę roku - odpoczywaj w Polsce

Narty, sporty zimowe
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla niektórych ludzi, w dużej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie z naturą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest niepowtarzalny i przyciąga do siebie rozmaitymi atrakcjami, które trzeba uwzględnić na swojej liście planując wypoczynek dwa tysiące czternaście!

Jastarnia - doskonały plan na urlop 2014

Bałtyk, Jastarnia
Author: mariaaantonina
Source: http://www.flickr.com
Jastarnia to słynne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski znajdujący się w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Podstawowymi pozytywami Juraty są piękne i piaszczyste plaże, zdrowe, nasycone jodem powietrze i dobre warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Uroku tej miejscowości dodają urzekające uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz śliczna kompozycja błękitnego Bałtyku, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Urlop w większym mieście

Kraków
Szukając miejsca do spędzenia wakacji, mieszkańcy Polski zazwyczaj wolą niewielkie kurorty wypoczynkowe, głównie na wybrzeżu i w górach. Tego rodzaju kurorty praktycznie w całości utrzymują się z działalności turystycznej – wyrabiania i handlu pamiątkami, pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Marzysz o egzotycznych oraz ciepłych wojażach? Wybierz się na Mauritius oraz ciesz się pięknem tego rejonu świata

Mauritius
Author: Rega Photography
Source: http://www.flickr.com
Większość ludzi z niecierpliwością oczekuje lata oraz czasu, gdy będzie można wyjechać w piękne miejsce i odpocząć od codziennych zgryzot oraz stresów. Trzeba zrobić wszystko, żeby wybrać cudowny oraz interesujący zakątek, który pozwoli nie tylko wypocząć, ale też zakosztować niezwykłych rozrywek i poznać całkiem inną kulturę. W ostatnich latach Polacy zainteresowali się dalszymi wojażami i coraz chętniej decydują się na wczasy egzotyczne. Teraz wyjazd w egzotyczne zakątki świata nie stanowi najmniejszego kłopotu i jeśli pragniemy zobaczyć Meksyk, Kubę czy Mauritius, trzeba tylko zdobyć wymagane fundusze.

Dalekie podróże

egzotyczne wakacje
Source: pixabay.com
Mieszkamy w takim klimacie, że większa część roku to chłodne i chmurne dni. Nic więc zadziwiającego, że wiele ludzi korzysta z wyjazdów do egzotycznych krajów, gdzie stale króluje ciepła aura. Człowiek jest istotą, jaka do życia wymaga słońca.

Jeśli obecnie organizujesz budowę pewnego hotelu w górach, chcesz zadbać o każdy szczegół swojej inwestycji - warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat promocji oraz marketingu.

apartament
Author: JOHNSON DESIGN SDTUDIO
Source: http://www.flickr.com
W dolnej partii państwa polskiego wiele jest pięknych terenów i zachwycających i oryginalnych gór. Możemy mieć satysfakcję z tego, że co roku, wszelkie pasma górskie, wychodzone są przez turystów i podróżnych z całego na świecie. Prócz znakomitych] ścieżek, dolin, ścian skalnych i innych, jest to w jakimś sensie fenomenalny obszar gospodarczy w oddziale usługowym. Turystyka i rekreacja stały się domeną pochodzących z tamtejszych okolic. Z tego powodu, wielu ludzi wybiera otwarcie prywatnego biznesu, którym będzie obiekt noclegowy - motel.

Pages

Subscribe to RSS - turystyka

Nagrania