Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Które nosidło i akcesoria turystyczne nabyć?

plecak turystyczny
Author: Matt Matches
Source: http://www.flickr.com
Nosidło turystyczne to ważny element wyprawy z maluchem. Gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Za sprawą propozycji na rynku dziś i Ty możesz w pełni cieszyć się wyprawami w plenerze wraz ze swoim dzieckiem.
Na przodującym miejscu najważniejszych zadań powinno znaleźć się oczywiście bezpieczeństwo dzieci.

Pielęgnowane od dawna tradycje harcerskie nadal są żywe oraz przekazywane kolejnym generacjom

harcerze
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Wyjątkowo dużo ludzi uwielbiających turystykę pieszą było kiedyś związanych z harcerstwem. Teraz jako dojrzali ludzie pragną zaszczepić swoją miłość do pieszych wędrówek we własnych dzieciach. Zabierają je w Bieszczady czy w Tatry i pokazują miejsca, które odkrywali, kiedy byli w ich wieku.

Dlaczego warto zapisywać dzieci do grup harcerskich? Jakie sprawności zuchowe można nabyć?

góry
Author: Hotel Zamek Lubliniec
Source: Hotel Zamek Lubliniec
Niektóre maluchy od przedszkolnych lat wykazują zamiłowanie do uczestniczenia w aktywnościach w lesie. Rodzice biorąc to pod uwagę zapisują swoje pociechy do rozmaitych szkół hobbystycznych

Planujesz wakacje w sopockim pensjonacie? Poznaj ciekawe wiadomości

dziecko
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom Polska jest krajem nadzwyczaj interesującym pod względem krajoznawczym. Co prawda nie posiadamy wyjątkowo korzystnych warunków pogodowych, jednak naszym walorem jest szeroka rozmaitość atrakcji turystycznych, w tym bogactwo dzikiej natury.

Domki jako niespodziewanie dobry pomysł na urlopowy wypad

Wakacje nad morzem
Author: Fons Heijnsbroek
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku sporo rodzin ma problem gdzie wyjechać z dziećmi na urlop, by nie doznać zawodu, a wakacje były przywoływane z uśmiechem przez cały rok. Wybór miejsc na podróżowanie z maluchami jest duży. Jedni wolą przytulne piaszczyste plaże, inni ciekawe muzea, w których nie gonią za dotykanie eksponatów, a jeszcze inni gwarne aquaparki.

Znak Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, jak wygląda i kim trzeba zostać by go otrzymać

las - Bieszczady
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
Być harcerzem to stosować się konkretnych zasad. To nie jest tak, że każdy może otrzymać harcerski krzyż. Musimy na niego w jakiś sposób zasłużyć, bo być harcerzem, to życiowa postawa, która pozwala na ukształtowanie swoistego kręgosłupa moralnego. Gdy, więc chcielibyśmy by nasze dziecię nauczyło się bycia odpowiedzialnym, to dobrze zapisać malucha na początek do grupy zuchów, a potem dziecko samodzielnie będzie mogło zdecydować, czy wciąż chce uczestniczyć w zbiórkach już, w roli harcerza.

Jaką karmę wybrać dla domowego kotka?

Żywienie kotów
Author: Costantino Beretta
Source: http://www.flickr.com
Mały brzdąc, który z ciekawością odkrywa otaczający go świat, potrafi nas zaskoczyć. Istnieją takie rodzaje pytań, których pragnęlibyśmy przez dłuższy czas nie słyszeć z ust własnego dziecka. Ale wreszcie nadejdzie ten długo odwlekany moment i nasz maluch z całą stanowczością oznajmia wszem i wobec, że pragnie mieć zwierzątko.
Subscribe to RSS - maluch

Nagrania