Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

W jaki sposób przygotować terrarium dla żółwia? O jakich zasadach powinniśmy pamiętać?

dziecko, kot
Author: Hsu Chi-Wen
Source: http://www.flickr.com
Żółwie to niezwykle ciekawe istoty, jakie są łatwe do hodowania. Niekonieczna jest żadna interakcja z żółwiem, więc nie trzeba się z nimi bawić czy zastosować jakichś konkretnych zabiegów.

Jak można zadbać o porządny wzrost masy, czyli parę słów o suplementach na masę

podnoszenie sztangi
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj dużo osób regularnie ćwiczy. W przypadku kobiet częstokroć chodzi o zachowanie zgrabnej sylwetki, jeśli chodzi o mężczyzn, to Panowie zwykle liczą na podniesienie masy, dzięki czemu mogą następnie kształtować mięśnie. Aby zadbać o przyrost masy bezsprzecznie powinno się robić odpowiednie ćwiczenia, takie jak na przykład wyciskanie sztangi. Bez wątpliwości najlepsze i najbardziej skuteczne dla Ciebie ćwiczenia doradzi Ci spersonalizowany trener.

Jak prawidłowo zaopatrzyć małe akwarium?

żwirek do akwarium
Akwarystyka jest jednym spośród hobby, które jest praktykowane przez dużą część naszego społeczeństwa. Okazuje się bowiem, że stanowi ona znakomity sposób na zorganizowanie wolnego dnia. Troska o właściwy wybór rybek do akwarium, czy dostarczenie im zdrowego pokarmu jest zmartwieniem wielu entuzjastów takiego hobby. Dla wielu osób, które są niezaznajomione z tym tematem, cały proces tworzenia własnego akwarium wydaje się być subiektywnie prosty. Niemniej jednak jest to jak w najwyższym stopniu mylne przekonanie.

Karma dla psów musi być dobrana do ich wymagań

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Istnieje dużo osób, które traktują własnego psa tak jakby był kolejnym członkiem ich familii, który posiada pełne prawa do odpowiedniego życia. Dlatego pies sypia z nimi w łóżku, brany jest wszędzie gdzie tylko oni się pojawiają, nabywane jest mu odpowiednie ubranie, by zimą nie dało mu się we znaki zimno. Wszystko po to, aby poczuł się ważny oraz rozumiał, że okazuje się być kochany, lecz jednocześnie do jedzenia dostaje głównie to, co pozostało z obiadu oraz czego nie spożyli pozostali członkowie rodziny.
Subscribe to RSS - Wybór

Nagrania