Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jakie wyposażenie pożądane byłoby zabrać na obóz survivalowy?

survival
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Spora część z nas bardzo dobrze wie, że rozrywka stanowi szczególnie wart podkreślenia wymiar naszego życia. Trudno jest bowiem wyobrazić sobie normalne działanie w otaczających nas warunkach, bez gigantycznego wsparcia, jakie jest nam ona w stanie zagwarantować.

Odzież myśliwska na polowanie

polowanie
Author: Susan Drury
Source: http://www.flickr.com
W Polsce przybywa myśliwych. Do polowań garnie się coraz więcej niewiast, tzw. Dian, duchownych a wiek właścicieli broni myśliwskiej określa szeroka rozpiętość. 115 tysięcy myśliwych w polskich kniejach to już pokaźna armia. Rośnie w siłę, z racji iż obecnie panuje moda na łowiectwo.

Karma dla psów musi być dobrana do ich wymagań

karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Istnieje dużo osób, które traktują własnego psa tak jakby był kolejnym członkiem ich familii, który posiada pełne prawa do odpowiedniego życia. Dlatego pies sypia z nimi w łóżku, brany jest wszędzie gdzie tylko oni się pojawiają, nabywane jest mu odpowiednie ubranie, by zimą nie dało mu się we znaki zimno. Wszystko po to, aby poczuł się ważny oraz rozumiał, że okazuje się być kochany, lecz jednocześnie do jedzenia dostaje głównie to, co pozostało z obiadu oraz czego nie spożyli pozostali członkowie rodziny.
Subscribe to RSS - ubranie

Nagrania