Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wszystko dla hodowli rybek

Akwarium
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Każdy sklep terrarytyczny jest w stanie zaopatrzyć terrarium we wszystkie niezbędne aparaty. Ale co z tego jest najważniejsze i bez czego zbiornik nie może funkcjonować? Dopasowany do wielkości zbiornika filtr i grzałka to podstawa.

Jakie wyposażenie do oczka wodnego?

Akwarium
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Projekt ogrodu to dużo pracy, a jeśli w centralnym punkcie umieścimy oczko wodne, powinniśmy szczególnie o nie zadbać. To prawdziwa ozdoba, szczególnie jeśli włączymy w to odpowiednie rośliny. O czym trzeba wiedzieć, decydując się na swój prywatny staw przy domu?

Jak nie popsuć charakteru pupila?

tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Sądzisz, że twoja pociecha miała zawsze dziwne zainteresowania? Już w wieku kilku lat zaczęły je interesować poradniki o roślinach i kwiatach, porady i możliwości stworzenia pięknego i niepowtarzalnego ogrodu. Myślisz, że to zarezerwowane dla starszych? Nieprawda. Dzieci mogą mieć różne zainteresowania i choćby trwało to jedynie chwilę warto pozwolić im na takie próbowanie. Ale – uwaga – pamiętajmy, że wartościowe jest próbowanie z głową.

W jaki sposób odpowiednio zadbać o kwiaty i domowe zwierzaki?

Idealne koszenie trawnika
Author: Husqvarna
Source: Husqvarna
Ludzie coraz częściej wyprowadzają się z miast, stawiają domy na wsi, otaczają się roślinami i zwierzętami, doceniają nowy styl życia, spokój, przyrodę i naturę na wyciągnięcie ręki. Do woli można mieć rośliny w domu i ogrodzie. Ten obraz niczym z sielanki nie tylko ma same zalety.
Subscribe to RSS - rośliny

Nagrania