Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Zea - dla spragnionych egzotyki

więcej
Author: Takuma Kimura
Source: http://www.flickr.com
Na turystycznej mapie najatrakcyjniejszych wakacyjnych państw stale plasuje się Zea. Położone nad nad Zatoką Perską i Omańską państwo arabskie na Bliskim Wschodzie jest celem podróży turystów, którym marzy się wypoczynek w egzotycznym miejscu. Tutaj może liczyć na takie wrażenia. Przede wszystkim klimat, bardzo odmienny od naszego.

Interesują Cię niezbyt drogie hostele Wrocław ma wiele do zaproponowania

tani hostel wrocław centrum
Author: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Source: http://www.flickr.com
Przytłacza Cię nawał problemów? Zmęczenie daje Ci w kość? Masz czasami ochotę oderwać się od „szarej” codzienności i odnaleźć chwillę wytchnienia?

Zobacz czym mogą ciebie zaskoczyć Rewal i Świnoujście

Świnoujście
Author: Krzysztof Barabosz
Source: www.flickr.com
Świnoujście w okresie letnim nie ma prawa narzekać na brak zainteresowania ze strony turystów. Do tego kurortu leżącego blisko granicy polsko-niemieckiej przyjeżdżają nie tylko nasi krajanie, ale także nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy, którzy cenią sobie tamtejsze plaże jak również i atrakcyjne ceny, które mogą ich spotkać za ich wschodnią granicą. Niższe ceny oraz wysoki standard to atuty, które zdecydowanie przemawiają za zobaczeniem oraz spędzeniem wolnego czasu właśnie w tym mieście.

Warto zobaczyć Zamek Królewski we Wrocławiu

Wrocławiu
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to najczęściej pomijany obszar naszej ojczyzny. Wrocławiu od kilkunastu lat prężnie się rozwija i zapewnia gościom coraz to więcej atrakcji, które ubogaca przyciągająca architektura. Zobaczcie, jakie punktu polecamy zobaczyć we Wrocławiu. Zaczniemy dosyć klasycznie, od Starego Miasta. Stare Miasto we Wrocławiu to miejsce wyjątkowe.Odnowione kamienice, ciasne, klimatyczne uliczki sprawiają, że Stare Miasto we Wrocławiu jest aktualnie jednym z piękniejszych w Polsce. Niemniej jednak w trakcie spaceru sugerujemy kierować uwagę na parę najistotniejszych zabytków Starego Miasta.

Roztocze - bajeczne tereny na rodzinny wypoczynek

Roztocze, widok na pola
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Roztocze to rejon mieszczący się na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się niebywale urozmaiconą rzeźbą terenu. Cudownie współgrają tutaj ze sobą niestrome wzniesienia, wspaniałe parowy i jary, malownicze rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród urokliwego krajobrazu świetnie prezentują się zabytki będące pamiątką po mieszkających tu dawniej przedstawicielach rozmaitych kultur.

Co warto zobaczyć na Kaszubach i gdzie nocować

Kaszuby
Author: glencharnoch
Source: www.flickr.com
Kaszuby są takim regionem naszego kraju, który z punktu turystycznego przez wiele lat był niedoceniany. W ostatnich latach władze regionu kaszubskiego robią wiele, aby pokazać uroki tego regionu. Trzeba przyznać, że robią to coraz lepiej, albowiem Kaszuby zaczynają przyciągać rzesze globtroterów z Polski. Warto tu przyjechać z kilku powodów. Każdy najmniejszy zakątek tegoż regionu jest w stanie rozkochać nas swymi cudownymi pejzażami.

Poznań – wyjątkowe miasto, w którym musisz zatrzymać się na kilka dni

pokój hotelowy
Author: Amy Aletheia Cahill
Source: http://www.flickr.com
Jeżdżąc po świecie, odwiedzamy kolejne stolice oraz małe miasteczka, które nas zachwycą, przeniosą w czasie lub pozwolą na chwilę oderwać się od codzienności. Jednocześnie zapominamy jak wiele do zaproponowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie atrakcyjna architektura łączy się z uspokajającą naturą.
Subscribe to RSS - architektura

Nagrania