Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Poznań – wyjątkowe miasto, w którym musisz zatrzymać się na kilka dni

pokój hotelowy
Author: Amy Aletheia Cahill
Source: http://www.flickr.com
Jeżdżąc po świecie, zwiedzamy kolejne stolice oraz niewielkie miejscowości, które nas zauroczą, przeniosą w czasie lub pozwolą na moment odciąć się od codzienności. Zarazem zapominamy jak dużo do zaoferowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie ciekawa architektura przeplata z uspokajającą naturą.

Zobacz czym mogą ciebie zaskoczyć Rewal i Świnoujście

Świnoujście
Author: Krzysztof Barabosz
Source: www.flickr.com
Świnoujście latem nie może narzekać na niedobór zainteresowania ze strony globtroterów. Do tego miasteczka wypoczynkowego położonego tuż obok granicy polsko-niemieckiej przybywają nie tylko nasi krajanie, ale także nasi zachodni sąsiedzi, którzy niezmiernie cenią sobie tamtejsze plaże a także atrakcyjne ceny, które mogą ich spotkać za w Świnoujściu. Niższe ceny i doskonały standard to atuty, które zdecydowanie przemawiają za zobaczeniem oraz spędzeniem urlopu właśnie w Świnoujściu.

Interesują Cię niezbyt drogie hostele Wrocław ma wiele do zaproponowania

tani hostel wrocław centrum
Author: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Source: http://www.flickr.com
Przytłacza Cię natłok zmartwień? Zmęczenie daje Ci się we znaki? Masz czasem ochotę wyrwać się z codziennego kieratu i „złapać oddech”?

Roztocze - bajeczne tereny na rodzinny wypoczynek

Roztocze, widok na pola
Author: Anna
Source: http://www.flickr.com
Roztocze to rejon mieszczący się na pograniczu Polski i Ukrainy i wyróżniający się niebywale urozmaiconą rzeźbą terenu. Cudownie współgrają tutaj ze sobą niestrome wzniesienia, wspaniałe parowy i jary, malownicze rzeki i bukowo – jodłowe lasy. Wśród urokliwego krajobrazu świetnie prezentują się zabytki będące pamiątką po mieszkających tu dawniej przedstawicielach rozmaitych kultur.

Warto zobaczyć Zamek Królewski we Wrocławiu

Wrocławiu
Author: Monika
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to najczęściej pomijany obszar naszej ojczyzny. Wrocławiu od kilkunastu lat prężnie się rozwija i zapewnia gościom coraz to więcej atrakcji, które ubogaca przyciągająca architektura. Zobaczcie, jakie punktu polecamy zobaczyć we Wrocławiu. Zaczniemy dosyć klasycznie, od Starego Miasta. Stare Miasto we Wrocławiu to miejsce wyjątkowe.Odnowione kamienice, ciasne, klimatyczne uliczki sprawiają, że Stare Miasto we Wrocławiu jest aktualnie jednym z piękniejszych w Polsce. Niemniej jednak w trakcie spaceru sugerujemy kierować uwagę na parę najistotniejszych zabytków Starego Miasta.

Co warto zobaczyć na Kaszubach i gdzie nocować

Kaszuby
Author: glencharnoch
Source: www.flickr.com
Kaszuby są takim regionem naszego kraju, który z punktu turystycznego przez wiele lat był niedoceniany. W ostatnich latach władze regionu kaszubskiego robią wiele, aby pokazać uroki tego regionu. Trzeba przyznać, że robią to coraz lepiej, albowiem Kaszuby zaczynają przyciągać rzesze globtroterów z Polski. Warto tu przyjechać z kilku powodów. Każdy najmniejszy zakątek tegoż regionu jest w stanie rozkochać nas swymi cudownymi pejzażami.
Subscribe to RSS - architektura

Nagrania