Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wymarzone wakacje dla starszej osoby

Author: iStockphoto.com
Gdy człowiek przechodzi na emeryturę, dużo niedobrych rzeczy może się pojawić. Politolodzy, którzy systematycznie badają demografię naszego kraju, zauważyli, że po zakończeniu pracy powtarza się spory odsetek śmiertelności wśród dziadków. Jest tak dlatego, bo nierzadko człowiek na emeryturze przestaje widzieć sens życia, który poprzednio realizował głównie w profesji.

Surwiwalowe wyprawy - urlop dla aktywnych

Ognisko
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Dzięki Bogu, zima nam odpuściła. W tym roku bardzo mocno dawała się nam we znaki. Mieliśmy już tego mrozu po dziurki w nosie. Nareszcie nadeszła wiosna i nastały cudowne dni. Ani się spostrzeżemy, a nastanie lato. A to znaczy, że okres urlopowy już tuż tuż. Czekamy na wczasy z niecierpliwością. Już od miesięcy planujemy ten upragniony letni wyjazd.

Wczasy z dietą – zdrowy pomysł na wypoczynek

wycieczka górska
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Kiedy zbliża się sezon letni, kolorowe gazety nawołują tytułami artykułów do wzmożenia aktywności ruchowej i przystąpienia do diety. Wszystko po to, żeby w trakcie wypoczynku szczycić się zgrabną figurą i dobrze wyglądać w bikini. Znacznie rozsądniejszym pomysłem jest jednak połączyć wakacyjny odpoczynek z odchudzaniem, efekty będą długofalowe i o wiele bardziej spektakularne.
Subscribe to RSS - turnus

Nagrania