Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Czy pragniemy w najbliższy urlop zajechać na wakacje w Bieszczadach?

kawiarnia
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Ustalenie odpowiedniego rejonu na wakacje może być bardzo ważne dla własnego uradowania i tego, czy przyjedziemy do siebie faktycznie zrelaksowani.

Bez względu na porę roku - odpoczywaj w Polsce

Narty, sporty zimowe
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Polska na weekend czy też na wczasy staje się dla co poniektórych ludzi, w znacznej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można odpocząć w zgodzie z przyrodą. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest jedyny w swoim rodzaju i przyciąga do siebie rozmaitymi atrakcjami, które trzeba wziąć pod uwagę planując wypoczynek dwa tysiące czternaście!

Dobre noclegi Kołobrzeg blisko morza, wybierz na niedrogie hotele nad morzem

skały nad morzem
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie zapominamy o tym, jak piękne są nasze krajowe regiony. Góry oczarują nas oraz nakłonią do ruchu. Morze zaś w lecie nas orzeźwi, a zimą nadbałtyckie plaże skłonią do pieszych wycieczek w towarzystwie zdrowego jodu.

Ferie zimowe w górach, kontra spa dolnośląskie - a wiec, gdzie spędzić czas wewnątrz czasie zimowym

spa dolnośląskie
Author: DER-MED
Source: Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED
Deliberujesz o tym, jak spędzić ferie? Jaka rzecz będzie wSPAnialsze - góry z ich ośnieżonymi szczytami, czy ciepełko SPA? Każdy wybór posiada swoje plusy - ty dobierz swoje osobiste!


okres ferii zimowych kojarzy się, z uczęszczaniem do szkoły, z tego powodu ferie są przeznaczone przede wszystkim dla dzieci.

Noclegi w Mrągowie, jakie należałoby wybierać, kiedy będzie chciało się spędzić ekskluzywny wypoczynek.

jezioro
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kwatery na terenie Mrągowie, jakie należałoby wybrać, jeśli będzie chciało się przeżyć ekskluzywny odpoczynek są teraz udostępnione w zasadzie w parę minut. Wystarczy zadzwonić w dane miejsce i upewnić się, iż na terenie konkretnego obiektu jest wolny pokój.

Dominikana - kraj "macho"

dojazd
Author: SarahMcD
Source: http://www.flickr.com
Pobyt tutaj to także możliwość zetknięcia się nie tylko z niecodziennymi krajobrazami, ale też z bardzo ciekawymi mieszkańcami. To kraj, w którym mężczyźni mają dużo więcej do powiedzenia niż kobiety. Szybko to zauważymy, choćby w restauracjach. Tutaj to mężczyzna jest obsługiwany zawsze jako pierwszy, z nim prowadzi się rozmowy, a obecność kobiety czasami wydaje się być niezauważona.

Turcja - historia i nowoczesność w jednym miejscu

możliwości
Chcesz zabrać swoją rodzinę na wakacje w jakieś egzotyczne miejsce? Takie, by mieli możliwość poznać zupełnie inną kulturę, zwyczaje, religię? Wybierz Turcję, a z pewnością zapewnisz najbliższym niezapomniane przeżycia.


Jak w największym skrócie można scharakteryzować to państwo? Po prostu - to miejsce, w którym Europa łączy się z Orientem.

Tajlandia, której nie znacie

koncerty
Author: Wawel Service
Na mapie najatrakcyjniejszych kierunków turystycznych wysokie miejsce od dłuższego czasu zajmuje Tajlandia. Położona w południowo - wschodniej Azji, jest łakomym kąskiem dla europejskich turystów łaknących doświadczyć na własnej skórze egzotyki.


Tutaj zetkniesz się z zupełnie innymi obyczajami.

Singapur - najczystsze miasto świata

Singapur
Author: Malte Hempel
Source: http://www.flickr.com
Uwielbiasz podróże do ciekawych miejsc. Fascynują Cię egzotyczne, dalekie kraje? Jeśli tak, to z pewnością powinieneś odwiedzić także Singapur . To bardzo małe, położone na południowym krańcu półwyspu Malajskiego wyspiarskie państwo jest jednym z najmniejszych, oraz najzamożniejszych państw na świecie.

Pages

Subscribe to RSS - SPA

Nagrania