Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Krzesiwo nie bierze wiele miejsca

Saperka
Krzesiwo zawsze może się przydać
Dziś do uzyskania ogniska wystarczy posiadać zapałki lub zapalniczkę. Co jednak zrobić gdy lubimy podróżować, często śpimy w lesie, albo uwielbiamy wyjazdy pod namiot? Wtedy najlepiej będzie kiedy zaopatrzymy się w krzesiwo, okazuje się być ono niewielkie, łatwe w zastosowaniu, a równocześnie daje nam świadomość, że bez kłopotów będziemy mieli szansę wzniecić ogień w każdych warunkach.

Porady, o czym nie zapominać, szykując się na biwak

biwak
Author: el-meister
Source: http://www.flickr.com
Planując wyprawę na łono natury, na przykład na obóz, pod namioty czy na biwak, musimy pamiętać o kilku ważnych przedmiotach i również zrobić małe, ale niezbędne zakupy. Wskazane jest udać się do profesjonalnego sklepu, w którym to kupimy wszystkie niezbędne produkty. Możemy w nim też poprosić o fachową poradę sprzedawcy, który na pewno poradzi nam, co będzie nam bardzo potrzebne, a bez czego jednak możemy się obejść. Taki sklep turystyczny znajduje się w niejednym większym mieście, niemniej jeśli nie mamy do niego dostępu w punkcie sprzedaży, to bez problemu tego typu sklepy znajdziemy w sieci.

Namiot do ogrodu to świetny sprzęt, który sprawdzi się w najgorszych warunkach atmosferycznych.

namiot na grenlandii
Author: euphro
Source: http://www.flickr.com
Czy zdarzyło Ci się kiedyś rozkładać parasol, mimo że w ogóle nie padał deszcz? Jeśli tak to z pewnością zrobiłeś tak wtedy, kiedy świeciło bardzo mocne słońce. Ochrona taka jak parasol świetnie działa wtedy, kiedy pragniemy uchronić się przed za bardzo atakującymi nas promieniami. Tak samo jest w przypadku namiotów ogrodowych. Tego rodzaju rozwiązania także zapewniają doskonałą ochronę nie tylko wtedy, gdy są opady, ale również wtedy, gdy jest zbyt wiele słońca.

Wyjazd na łono natury – jak się do niego stosowanie przygotować i co należy przede wszystkim ze sobą zabrać?

namiot na polu namiotowym
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Podróżowanie poszerza ludzkie horyzonty, w związku z tym w miarę możliwości warto starać się wyjeżdżać rzeczywiście jak najczęściej. Naturalnie, każdą podróż trzeba dość dobrze zaplanować, nie tylko jeżeli chodzi o cel, ale głównie ekwipunek, który może okazać się konieczny.

Urlop nad polskim morzem jest niezapomnianym doświadczeniem

basen pływacki
Author: Aleksandr Zykov
Source: http://www.flickr.com
Jak co roku powinniśmy podjąć decyzję gdzie spędzić urlop. Ciekawą ideą jest zaplanowanie lata na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.


Olsztyn
Author: Jolanta Okuniewska
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli oczekujesz dużych, piaszczystych plaż z licznymi bursztynami,bliskości rzek i morza; miejsc do uprawiania letnich sportów wodnych m.in żeglarstwo albo wędkarstwa idealnym rejonem jest gmina Stegna.

Wakacje inaczej

Author: Sport-shop.pl
Ahoj przygodo! Zbliża się lato, a razem z nim czas wakacyjnych wyjazdów. Nie każdej osobie odpowiada spędzanie kolejnego urlopu nad hotelowym basenem. Dla takich ludzi świetną alternatywą jest przykładowo wybranie się na biwak nad rzekę, albo w urokliwy zakątek gór. Można też wybrać się za granicę, w nieznane. Jeżeli mamy ochotę na to by urlop spędzić aktywnie i ciekawie zdecydujmy się na tego rodzaju przygodę.

Element, który poprawi funkcjonalność działki|Namiot ogrodowy – doskonały na działkę

namiot
Author: PRAKTIKER
Source: PRAKTIKER
[TAG=Ogród] lub nawet niewielki domowy ogródek budzi odmienne skojarzenia. Jedni są zdania, że to miejsce, w którym trzeba hodować warzywa i drzewa owocowe. W ten sposób można wytwarzać prowiant na własny użytek czy nawet przeznaczony na handel. Inni są zdania, że ogród to przede wszystkim miejsce wypoczynku. Nie ma znaczenia jednak po której stronie jesteś, w obu przypadkach namiot ogrodowy może być dla Ciebie niezwykle pomocny. Z jakiego powodu?

Plecak: niezbędne wyposażenie każdego turysty , który wyrusza na górską wycieczkę

plecak
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
Wśród stworzonych z myślą o górskich wędrówkach akcesoriów plecak jest jednym z bardziej istotnych. Wyprawy w góry to z całą pewnością obowiązek wzięcia ze sobą nie tylko plecaka, ale w przeważającej liczbie przypadków także najróżniejszych akcesoriów, które są wymagane przy biwaku w górach. Jakiego rodzaju akcesoria są nam potrzebne poza plecakiem? Jak kupować plecak?

Sklep, gdzie warto pójść

podróż
Source: pixabay.com
Kiedy ruszamy w jakąkolwiek podróż i ma być to typowy turystyczny wypad, to trzeba kupić niezbędne rzeczy. A możemy wyszukać je w sklepie turystycznym. Każdy turysta powinien mieć świadomość, co okaże się potrzebne w jego wyjeździe, ale musi też wiedzieć, że czasem wskazówka od pracownika w sklepie turystycznym może okazać się dobra.

Pages

Subscribe to RSS - namiot

Nagrania