Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

W jaki sposób harcerz powinien przygotować się do obozu?

obóz harcerski
Author: Leslie Science & Nature Center
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas dobrze wie, że posiadanie przez nas przedmiotu zainteresowania jest znaczącym elementem naszego życia. Jest to detal, który pozwala się nam rozwijać oraz wyraźnie rozszerzać nasze horyzonty. Można śmiało zaryzykować określeniem, że człowiek bez własnej pasji przegapia wiele cennych rzeczy we własnym życiu.

Doskonałe panoramy Nowego Targu

Pokój hotelowy
Author: Ann
Source: http://www.flickr.com
Ferie sprzyjają wyjazdom. Odpowiednim przedsięwzięciem na spokój i zwiedzanie pięknych zaciszy naszego kraju jest wyjazd do stolicy Podhala, Nowego Targu. Miasto jest znane od wieków z handlu, rzemiosła, a przede wszystkim z produkcji kożuchów i butów.

Wycieczka na Islandię na pewno okaże się wyjątkowym przeżyciem, które zapragniemy powtórzyć

wycieczka na islandię
Author: Jurgen Kubel
Source: http://www.flickr.com
Jeśli marzy nam się niepowtarzalna wycieczka do magicznego kraju, to dobrym pomysłem będzie Islandia. Jest to magiczne miejsce, które rokrocznie przyciąga wielu turystów z całego świata.

W przypadku, kiedy poszukujesz ekonomicznej opcji urlopu, może ona się ukrywać w sąsiednich krajach, gdzie oferowane są fajne wycieczki

Spacer
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które zamierzają wyjechać na urlop też poszukują ekonomii i tańszych propozycji. Obecnie, gdy granice są praktycznie otwarte, można korzystać z ofert, jakie prezentują biura podróży u naszych sąsiadów. Czasem można tam upolować wspaniałą wycieczkę.
Subscribe to RSS - wspomnienia

Nagrania