Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wiele egzotycznych miejsc jest łatwo dostępnych dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym

wrocławskie kamienice
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Ekskluzywna wycieczka wakacyjna do egzotycznych państw takich, jak np. Japonia, Meksyk, czy kraje Ameryki łacińskiej nie jest tania. Dla wielu z nas, jest to odpowiednik kilkumiesięcznej pensji. Mimo to zwolenników na takie wyjazdów jest coraz więcej.

Niesamowite eskapady do wschodniej Azji dostępne w promocyjnych

Wielki Budda Sri Lanka
Orientalna podróż do Azji

Podróże są niezrównanym źródłem wiedzy i nowych doznań. Jeździmy w dalekie wyprawy, po to, aby przeżyć przygodę, odkryć inne kultury, poczuć dreszcz emocji. Podczas podróży do orientalnej i barwnej Azji, człowiek może przeżyć historię, która utkwi mu w pamięci na wiele lat.

Teraz na urlop można jechać w najodleglejsze regiony świata, a z biurem turystycznym bywa to proste i wygodne

Lecący samolot
Author: Mikey
Source: http://www.flickr.com
Już nie potrzeba ograniczać się do typowych wakacji nad morzem, kiedy w biurach turystycznych oczekuje tak wiele wspaniałych wycieczek i wypraw. Obecnie można wyjechać dokądkolwiek się zamarzy, trzeba tylko zebrać na to fundusze.


Zupełnie inna kultura czeka na ciebie

Wyśnione wczasy z najbliższymi? Udaj się nad polskie morze.

bałtyk, polskie morze
Source: flickr.com
Obecnie mamy nieograniczone opcje na spędzenie wakacji. Niektórzy z nas odwiedzają odległe lądy, jak Ameryka czy Azja. Inni podróżują po Europie, korzystając z promocji niedrogich linii lotniczych. Jeszcze inni preferują piesze przeprawy po polskich górach. Jednak wciąż pełno ludzi wybiera nasze polskie morze jako miejsce wakacyjnej wycieczki. Nic w tym dziwnego, jest to w końcu opcja atrakcyjna zarówno dla rodzin z pociechami jak i dla grup młodych ludzi. Mało tego, mamy tutaj do wyboru bardzo ciekawe warunki zakwaterowania.

Egzotyczne podróże, czyli prawdziwa przygoda życia

egzotyka
Author: Timothy J Carroll
Source: http://www.flickr.com
Do wakacji już niewiele czasu pozostało. Z całą pewnością można więc już dzisiaj pomyśleć nad tym, gdzie właściwie chcemy wyjechać. Bardzo duża część ludzi nastawiona jest na wakacje w kraju. Jest to oczywiście rozwiązanie najtańsze. Są mimo wszystko i tacy, którzy kochają egzotyczne wyprawy i każdy odpoczynek starają się spędzić w miejscu o różnym klimacie, kulturze oraz mentalności ludzi. Egzotyczne wyprawy to z pewnością dość droga przygoda życia. Gdzie można będzie zdecydować się na wyprawę?

Urlop w stolicy Tajlandii czyli informacje o tym, co trzeba wiedzieć wybierając się do tego miasta.

Bangkok
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Zmniejszające się ceny za połączenia lotnicze sprawiają, że dalekie, pełne egzotyki państwa cieszą się coraz większym zainteresowaniem urlopowiczów. Jednym z chętniej wybieranych miejsc na wakacyjne wyjazdy są kraje południowej Azji, pośród których zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się Tajlandia.
Subscribe to RSS - Azja

Nagrania