Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Zwierzęta powodują wiele radości - Pies, kot, czy ryby?

pies
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy na pewnym etapie swojego życia posiadał czworonożnego kompana. Chwile spędzone razem są niesamowite i nie da się ich niczym zastąpić. Zwierzaki są kompanami ludzi niezależnie od wieku, płci, czy kultury. Każdy lud, który udomowił zwierzęta wypracował z nimi szczególną więź. Wiele stworzeń domowych ewolucyjnie przystosowało się do życia z człowiekiem.

Niecodzienni pupile są coraz częstszym widokiem w polskich domach. Ich obecność wymaga jednak dobrego przygotowania.

fotogram - zwierzęta
Author: Instytut Kulturoznawstwa
Source: http://www.flickr.com
Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma… Tak przed laty w swoim wielkim szlagierze twierdził dziecięcy zespół Fasolki. Trudno nie przyznać mu racji. Przeważająca większość z nas oddaje się jakiejś pasji i jest w stanie zrobić dla niej naprawdę dużo.

Zakupy dla czworonoga – dlaczego warto jest robić je w sieci?

pies
Source: http://pixabay.com
Czworonożny przyjaciel w domu to szczęście dla dzieci, i dla dorosłych, na których spoczywa obowiązek troski o niego. Trzeba jeździć do kliniki weterynaryjnej, aby zrobić niezbędne szczepionki, tresować go, aby był posłusznym psiakiem i wiedział, jak zachować się w każdej sytuacji, a także wyprowadzać na spacer. Ponadto należy zakupić dla niego obrożę, smycz, legowisko, karmę i sporo innych drobiazgów, dzięki którym opiekowanie się nim będzie zdecydowanie prostsze. Znakomitym miejscem na zakupy są internetowe sklepy zoologiczne. Dlaczego?

Akcesoria i niezbędne dodatki dla psów - odżywcza karma od marki Versele Laga

Pies na łóżku
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie psa wiąże się z niezwykle dużą odpowiedzialnością. O psa wypada dbać cały czas, bowiem pies nie jest zabawką, lecz żywą postacią, która tak samo jak człowiek czuje strach, zadowolenie, łaknienie i tak samo jak człowiek pragnie zainteresowania i troskliwości. Dlatego jeśli decydujesz się na nabycie psa musisz wiedzieć, iż bezustannie będziesz musiał oddawać mu czas oraz uwagę, oraz także dbać o wszelkie jego potrzeby. Pies to wyjątkowe zwierzę, które bardzo przywiązuje się do człowieka, prawidłowo traktowane potrafi być prawdziwym, niezmiernie wiernym przyjacielem.
Subscribe to RSS - przyjaciel

Nagrania