Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Odlotowe ubrania dla motocyklistów

Dla fanów motorów sprzęt nie jest jedynym wydatkiem. Powinni oni wyposażyć się również w kask i na pewno we właściwą odzież. Oczywiście, gdy przemieszczają się na dalekich trasach na motocyklu niezbędne im będą sakwy.

Składnice harcerskie to miejsca odpowiednie nie tylko dla harcerzy, mogą je odwiedzać także amatorzy wędrówek

harcerz
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Sklepy, w których jeszcze w czasach PRL robili zakupy harcerze, zawsze przyciągały klientów nie powiązanych z tym ruchem. Dało się tam kupić mnóstwo użytecznych rzeczy, jeżeli wybieraliśmy się na dłuższą wędrówkę lub obóz. Składnice harcerskie zachowały się do dziś i dość dobrze funkcjonują.

W pojedynkę eskapada w góry

Góry zimą
Author: Madalina Ungur
Source: http://www.flickr.com
Warto podróżować samotnie. Nie ma znaczenia czy jesteś niewiastą, czy facetem, ile masz lat i jakie jest twe doświadczenie. Jeśli czujesz, że na twej drodze pragniesz samotności, po prostu uczyń to i odważ się wyruszyć samemu.

Wyruszamy w zimie w góry - sprzęt oraz ubiór

w górach zimą
Author: Jeremy Bronson
Source: http://www.flickr.com
Co roku spora ilość osób staje przed dylematem - w jaki sposób się przyodziać a także co zapakować do plecaka idąc w góry. W lecie kwestia wygląda zdecydowanie lepiej aniżeli w zimie. Zima to wielowarstwowa garderoba, stosowne obuwie trekingowe razem z osprzętem pozwalającym pewnie oraz wygodnie przemierzać w wyższym stopniu wymagające trasy.
Subscribe to RSS - kurtka

Nagrania