Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Niebywały wypoczynek w domkach w pięknych Mikołajkach

nad jeziorem
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Okres wakacyjny dla dużej liczby ludzi to czas, w którym występują najwspanialsze wspomnienia. Pomimo niezbyt prostego wyboru odnośnie tego gdzie się wybrać na wakacje, należy pomyśleć o niezwykłej miejscowości na Mazurach, otóż o Mikołajkach. To prześliczne miasteczko z pewnością będzie perfekcyjnym wyborem zarówna dla starszych jak i dla najmłodszych. Ta przepiękna miejscowość położona w Krainie Wielkich Jezior z roku na rok wybierana jest przez ogromną ilość urlopowiczów, nie tylko z Polski.

Odkryj urok polskich małych miast

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
O wspaniałym wypoczynku rozmyślamy przez cały rok. Przecież należy nam się zasłużony odpoczynek. A czas urlopowy tuż tuż. Rozkładówki biur podróży pełne są zapierających dech w piersiach obrazków zagranicznych ośrodków wypoczynkowych. Zanim kolejny raz zdecydujemy się na wakacje za granicą, pomyślmy o własnym kraju. Może nie ma potrzeby wyruszać aż tak daleko, by dobrze odpocząć?

Zobacz czym mogą ciebie zaskoczyć Rewal i Świnoujście

Świnoujście
Author: Krzysztof Barabosz
Source: www.flickr.com
Świnoujście latem nie może narzekać na niedobór zainteresowania ze strony globtroterów. Do tego miasteczka wypoczynkowego położonego tuż obok granicy polsko-niemieckiej przybywają nie tylko nasi krajanie, ale także nasi zachodni sąsiedzi, którzy niezmiernie cenią sobie tamtejsze plaże a także atrakcyjne ceny, które mogą ich spotkać za w Świnoujściu. Niższe ceny i doskonały standard to atuty, które zdecydowanie przemawiają za zobaczeniem oraz spędzeniem urlopu właśnie w Świnoujściu.

Planujesz letni wyjazd? Wybierz polskie wybrzeże

hotelowy korytarz
Author: Blake Handley
Source: http://www.flickr.com
Obecnie większość rodaków posiada niezwykle wiele różnych alternatyw spędzania urlopu. Możemy podróżować po całej Europie, korzystając z ofert tanich linii lotniczych. Mało tego, możemy także, w bardzo promocyjnych cenach, zakupić bilety do odległych krajów, takich jak Meksyk lub Tajlandia.
Subscribe to RSS - miasteczko

Nagrania