Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jeśli nie masz jeszcze koncepcji na tegoroczne wakacje, poszukujesz ustronnego miejsca na wypoczynek i wczasy z rodziną - warto zapoznać się z obszerną ofertą turystyki i rekreacji w Polsce.

bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi okres letni - którakolwiek standardowa familia poczyna kreować pierwsze wakacyjne plany. Marzymy o wspaniałych zakątkach, które chcielibyśmy zobaczyć, prowadzimy konwersacje z potomstwem i partnerami, w temacie, czy wolelibyśmy pojechać nad wodę, czy w góry.

Jarosławiec to znakomite miejsce na wakacyjny wyjazd, znajdziemy tam kąpieliska, Aquapark oraz miejsca do wędrówek

odnośnik do www
Author: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Source: http://www.flickr.com
Jarosławiec to wyjątkowo popularna wieś wypoczynkowa. W trakcie lata przyjeżdża tutaj bardzo wiele osób z całego kraju, żeby kąpać się w morzu, leżeć na plaży oraz korzystać z rozmaitych udogodnień, jakie oferuje Jarosławiec.


Jeżeli mamy ochotę odwiedzić Jarosławiec noclegi warto posprawdzać odpowiednio wcześniej, gdyż może okazać się, iż nie ma już wolnych miejsc.

W jakiej części Polski spędzać ciekawe urlop nad jeziorem?

dwa krzesełka nad jeziorem
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Urlop to czas, w którym pragniemy jak najbardziej zrelaksować się i wyzbyć się stresu. Rzecz jasna każdy ma różne preferencje i dla jednych będzie się to równało z chodzeniem po górach czy intensywnym zwiedzaniem, dla innych z kolei perfekcyjne będzie leżenie się na plaży i moczenie w wodzie.

Czym przyciąga turystów Rewal? Czemu warto pojechać w ten rejon naszego wybrzeża? Czy jest to dobre miejsce na wyjazd z dzieciakami?

konferencja
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
wyjazd nad morze to nie tylko wylegiwanie się na plaży. Dobrze jest zmobilizować się, aby lepiej poznać okolicę, aniżeli jedynie z perspektywy plażowego ręcznika.
Przykładowo, kiedy wybieramy się do Rewala, to warto wcześniej sprawdzić co dana okolica ma do zaoferowania.

Domy nad morzem, jakie da się wynajmować w w lecie, ale i w sezonie zimowym

morze bałtyckie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Nad morze wczasowicze lubią także chętnie pojechać w porze zimowej, zwłaszcza gdy ogólne okoliczności pogodowe okażą się dobre. W związku z tym domki nad morzem, jakie można wynajmować w w lecie, jak i w zimą to obiekty, jakie zawsze będą cieszyły się wzięciem.

Kwatery w górach, które udostępnione będą w trakcie Wielkanocy.

pieniny wschód słońca
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jako, że nadchodzą kolejne Święta, a Polacy znacznie bardziej odchodzą od standardowego spędzania takiego czasu we własnych czterech ścianach, znacznie więcej właścicieli różnego rodzaju kwater typu hotele w górach udostępnia je właśnie w trakcie Wielkanocy. Mogą wówczas oczekiwać na w rzeczywistości spory zysk.

Jak zorganizować ciekawy wyjazd?

Domki letniskowe
Author: amateur photography by michel
Source: http://www.flickr.com
Wyjazdy są dla każdej osoby szansą oderwania się od rzeczywistości, sposobem na pozbycie się kłopotów i na odpoczynek. Naturalnie, wyjazd powinien być dobrze zaplanowany. Sporo osób decyduje się na skorzystanie z oferty biur podróży, ale wówczas należy się liczyć z tym, że nie ma się wpływu na hotel czy sposób transportu.

Wakacje w Kołobrzegu

morze
Author: Laura Camp
Source: http://www.flickr.com
Myślałeś kiedyś nad tym, czy można spędzić Wielkanoc nad morzem? Z pewnością ten okres łączy ci się z celebracją, czyli na przykład śniadaniem z całą rodziną i pisankami. Warto jednak czasami przełamać tradycje i zrobić coś odmiennego. Należy wiedzieć, że stawanie się więźniem tradycji jest groźne.

Wybierz najlepsze miejsce na relaks - pojedź do Karpacza!

Karpacz, widok ze Śnieżki
Author: arekz
Source: http://www.flickr.com
Wczasy to okres kompletnego relaksu, należy więc zawczasu się do niego przyszykować. Możliwe, że na pogodę nie mamy wpływu, jednak możemy wybrać w jakie miejsce pojedziemy i wcześniej zrobić zamówienie w miejscu, w którym się zatrzymamy. Wypoczynek przysługuje nam się nie tylko w porze letniej, ale także zimnej!

Pages

Subscribe to RSS - Domki

Nagrania