Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Dzielenie się jajkiem na plaży?

Mierzeja Helska, morze
Author: Szymon Nitka
Source: http://www.flickr.com
Trzymanie się utartych zwyczajów to dobra rzecz, daje pewnik w życiu. Od czasu do czasu jednak miło jest uciec od schematów i przedsięwziąć coś nowego. Z tej przyczyny idealnym pomysłem na nadchodzący rok może okazać się Wielkanoc nad morzem!

Chcesz zaplanować niebanalny urlop? Hawaje będą wspaniałym pomysłem na niezapomniane wakacje!

Wakacje na Hawajach
Author: Kashif Pathan
Source: http://www.flickr.com
Najlepszą i w najwyższym stopniu kultową odmianą spędzania czasu wolnego przez ludzi jest relaks na plaży, kąpiel w wodzie i opalanie. Masa osób wyjeżdża na wakacje by po prostu odpocząć od normalek i w ramach tego funduje sobie wyprawę w niecodziennej scenerii. Ten tydzień czy dwa w ujęciu wielu ma być nadzwyczajny , a czas porządnie zużytkowany. Gdzie więc powinieneś się skierować?

Atrakcje turystyczne naszego kraju

ratusz
Author: lumiere
Niejeden z nas po 12-nastu intensywnych miesiącach pracy potrzebuje wypoczynku na łonie natury i nabrania energii aby sprostać czekającym na nas wyzwaniom zawodowym i prywatnym (w tym roku sporo pisze się o Jastarnii www.eholiday.pl/noclegi-jastarnia-14960.html). Taki czas Wypoczynku jest wymagana aby nasz organizm radził sobie ze stresem i zmęczeniem.

W jakim rejonie świata spędzić tegoroczny urlop? Zastanawiałeś się, gdzie się wybierzesz?

Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Do wyjazdu na letni urlop wprawdzie zostało jeszcze dość dużo czasu, ale już teraz naprawdę dużą ilość osób zastanawia się, gdzie spędzić tegoroczny urlop. Dla osób, które lubią egzotyczne klimaty, wypoczynek na wypełnionej piaskiem plaży połączony ze zwiedzaniem zabytkowych miejsc idealnym miejscem wydają się być Karaiby.

Gdzie spędzić wakacyjny urlop? Nasze morze to idealny wybór

Planując urlop nad polskim morzem, trzeba podjąć decyzję, w której z popularnych nadmorskich miejscowości chcielibyśmy spędzić wczasy. A wybór naprawdę jest szeroki. Każdy z nas marzy o tym, by w okresie lata wyrwać się chociaż na trochę z codziennego kieratu i złapać oddech nad brzegiem morza.

Które pensjonaty letniskowe w Mielnie zarezerwować?

Polskie morze
Author: Bjoern Schwarz
Source: http://www.flickr.com
Mielno i jego terytorium można zaliczyć do jednych z najpiękniejszych regionów na polskim wybrzeżu zarówno pod względem turystycznym a także świata przyrodniczego.

Rewelacja! - urlop nad rodzimym morzem

plaża w Łebie
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Wiosna już na stałe zadomowiła się wśród nas, na pewno zaczynamy już snuć plany urlopowe. Każdy z nas ma swoje ukochane rejony - niektórzy każdego roku wybierają greckie plaże, inni wolą letni wypoczynek spędzić w Tatrach, jeszcze inni wybierają się nad Bałtyk. Bez względu na to, w którym kierunku udasz się na urlop, warto obmyślić go zawczasu, wytypować precyzyjnie miejscowość, odszukać nocleg i wszelkie inne niezbędne dane, które ułatwią nam planowanie.

Pomysły na odpoczynek odpowiedni do danych preferencji. Jak przygotować się do wyjazdu na wczasy?

miasto nocą
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Zwiedzanie odległych krajów niewątpliwie zapewnia wiele wspaniałych doświadczeń. Jeśli pragniemy, aby nasze wczasy były udane, powinniśmy zastanowić się, który rodzaj wypoczynku szczególnie nam sprzyja.

Urlop. Dla kogo górska kraina, dla kogo morze?

morze
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Gdzie nie jechać na odpoczynek z chorym sercem, dychawicą, uczuleniem, jaskrą, żylakami. Komu zaszkodzi nurkowanie, komu zaś przebywanie na wsi?

Pages

Subscribe to RSS - plaża

Nagrania