Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wczasy w Austrii i Grecji, czyli gdzie należałoby pojechać

Grecja
Author: Mike Dobson
Source: http://www.flickr.com
Multum jednostek z dużym wyprzedzeniem planuje swoje wakacje. To ogromnie dobry pomysł, szczególnie jeśli planujemy wykupić wakacje z biura podróży. Wiele biur podróży oferuje tańsze propozycje wakacyjne, jeżeli wykupimy je przed sezonem. Wcześniejsze zaplanowanie urlopu również może nam wyjść na korzyść, gdyż będziemy mieć pewność, iż nic nie przeszkodzi nam w wyjeździe na długo oczekiwane wczasy.

Gdzie spędzić wakacyjny urlop? Nasze morze to idealny wybór

Planując wypoczynek nad polskim morzem, trzeba podjąć decyzję, w której z ciekawych miejscowości leżących nad morzem chcielibyśmy spędzić wczasy. A wybierać naprawdę jest w czym. Każdy z nas marzy o tym, by w okresie wakacji wyrwać się chociaż na trochę z codziennego wiru i złapać oddech nad brzegiem morza.

Pomysły na odpoczynek odpowiedni do danych preferencji. Jak przygotować się do wyjazdu na wczasy?

miasto nocą
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Zwiedzanie innych krajów niewątpliwie zapewnia mnóstwo wspaniałych emocji. Jeśli pragniemy, aby nasze wczasy były udane, powinniśmy zastanowić się, jaka forma odprężenia szczególnie nam sprzyja.

Jakie miejsca w Bułgarii nam się spodobają?

basen
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Warto się zastanowić, jak chcemy spędzić czas w tym kraju, tak aby mieć pewność, że do domu wrócimy bardzo zadowoleni. Wówczas trzeba popatrzeć, jakie rejony tego kraju musimy obejrzeć, bo od razu będziemy też wiedzieli, jak powinniśmy się przygotować do ich zwiedzania. Jeśli chcemy nasze oczy nacieszyć pięknymi widokami, to koniecznie powinniśmy się wybrać na przylądek Kaliakra, gdzie będziemy mogli podziwiać 70 metrowe klify, a także różnego rodzaju jaskinie i groty, kaniony, a na końcu będziemy mieli możliwość wypoczywać na wspaniałych plażach.

Gorące wakacje - odkryj najlepsze miejsca

wakacje w Hiszpanii
Author: Jose A.
Source: http://www.flickr.com
Gorące dni powodują, że już liczymy dni do zasłużonego urlopu. Przez okrągły rok marzyliśmy o porządnym odpoczynku. Obowiązki dnia codziennego sprawiają, że nie mamy siły na cokolwiek, nawet na odpoczynek. Co tu dużo mówić, my już nie umiemy właściwie odpoczywać. Cały czas dokądś pędzimy.

W jakim rejonie świata spędzić tegoroczny urlop? Zastanawiałeś się, gdzie się wybierzesz?

Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Do wyjazdu na wakacyjny urlop wprawdzie zostało jeszcze dość dużo czasu, ale już teraz wiele osób zastanawia się, w jakim miejscu spędzić je w tym roku. Dla osób, które lubią egzotyczne klimaty, wypoczynek na pełnej piasku plaży połączony ze zwiedzaniem historycznych miejsc bardzo dobrym miejscem wydają się być Karaiby.

Atrakcje turystyczne naszego kraju

ratusz
Author: lumiere
Niejeden z nas po intensywnym roku pracy potrzebuje wypoczynku kontaktu z przyrodą oraz nabrania energii aby sprostać czekającym na nas wyzwaniom zawodowym i prywatnym (dość sporo pisze się o zaletach Jastarni www.eholiday.pl/noclegi-jastarnia-14960.html). Taki czas odpoczynku potrzebny jest aby nasz organizm radził sobie ze stresem i zmęczeniem.

ZEA - dla miłośników luksusu i egzotyki

mieszkania
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Cudownych, egzotycznych miejsc, wręcz wymarzonych do wypoczynku jest na świecie bardzo wiele. Wybór naprawdę idealnego nie jest wcale w tej sytuacji łatwy. Czasem sugerujemy się opinią innych, nieraz kierowani własną intuicją wybieramy miejsce, które nam powinno najbardziej odpowiadać.

Blisko nie znaczy źle, poznaj piękno krajowej ziemii

miejsce
Author: Tomasz Czyczyło
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie panuje moda na egzotyczne wyprawy. Taką wyprawę trzeba jednak szczegółowo zaplanować. W wypadku wypadu na terenie kraju możemy spontanicznie wytypować miejsce oraz wyruszyć choćby wyłącznie na dwa dni.

Pages

Subscribe to RSS - plaża

Nagrania