Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Odkryj urok polskich małych miast

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
O niezapomnianym odpoczynku myślimy przez cały rok. Przecież należy nam się zasłużony odpoczynek. A sezon wypoczynkowy tuż tuż. Foldery agencji turystycznych pełne są bajkowych zdjęć zagranicznych kurortów. Zanim znowu wybierzemy urlop za granicą, pomyślmy o własnym kraju. Może nie ma potrzeby wyruszać aż tak daleko, by zasłużenie spędzić czas?

Ekwipunek na wyprawę górską lub rowerową

góry2
Source: www.morguefile.com
Zbliżają się dużymi krokami mniej chłodne miesiące, w trakcie których, długo przed startem sezonu, mnóstwo ludzi wybiera się na piesze i rowerowe podróże. Jest to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w pensjonatach zjawi się armia urlopowiczów – jednak wymaga siły charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno dobrego stanu zdrowia.

Przeznaczona na zimę odzież dla miłośników górskich wycieczek - czytaj na ten temat więcej

kurtka
Author: McArthurGlen Designer Outlets
Source: http://www.flickr.com
Może na zewnątrz jeszcze tego za specjalnie nie widać, ale ogromnymi susami nadchodzi do nas czas mrozów i śniegów. W końcu temperatura bardzo spadnie, a na niebie mogą ukazać się uwielbiane przez dzieci płatki śniegu. Rozsądnie jest więc już teraz pomyśleć o dobrze dobranej odzieży. Zwłaszcza, jeśli zamierzamy zimowy urlop spędzić będąc aktywnym. Zaprojektowana z myślą o zimie odzież sportowa będzie w tym wypadku niezbędna.

Dla piechurów i lubiących górskie klimaty Sudety Zachodnie są wręcz miejscem idealnym. Na uwagę zasługuje wiele miejsc, jak Szklarska Poręba

Sudety
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com
Sudety Zachodnie jest regionem o świetnie rozwiniętej infrastrukturze turystycznej. Duża ilość szlaków turystycznych rozlokowana jest, żeby prowadzić od atrakcji do atrakcji, a także od schroniska do schroniska. Kreuje to perfekcyjny klimat dla aktywności.
Subscribe to RSS - wędrówki

Nagrania