Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wakacje w niesamowitych miejscach

Wakacje to bardzo ważny okres, który należy przeznaczyć na wypoczynek, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To pewne, że po roku wytężonej roboty każdy myśli jedynie o leżeniu brzuchem do góry na pięknej plaży, pijąc z satysfakcją pysznego drinka. Tak właśnie robi wielu mieszkańców Polski, którzy każdego roku masowo jadą na wakacje do gorących krajów, takich jak np. Maroko. Można powiedzieć, że są to wyjątkowo ograne kierunki podróży, które dodatkowo nie dają masy niezapomnianych doświadczeń.

Wakacje o jakich marzyłeś

wakacje, wczasy
Source: http://www.eccoholiday.com/
Wakacje to bardzo ważny okres, który należy przeznaczyć na byczenie się, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To pewne, że po roku intensywne roboty każdy marzy jedynie o wylegiwaniu na gorącej plaży, spożywając z rozkoszą pysznego drinka. Tak właśnie planuje wielu mieszkańców Polski, którzy co roku gremialnie udają się na wakacje do gorących krajów, takich jak na przykład Maroko. Można powiedzieć, że są to bardzo ograne kierunki wycieczek, które poza tym nie gwarantują mnóstwa niezapomnianych przeżyć.

Wakacje na odległym kontynencie - który kierunek opłaca się wybrać?

Kuba
Author: Marika Bortolami
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas często lata samolotami. Przecinamy Europę, udając się na urlop, odwiedzając rodzinę, robiąc interesy. Lecz część z nas znacznie chętniej wybiera odległe kontynenty jako cel urlopowy. Indonezja jest ostatnio bardzo modna, co niektórzy nawet wybierają się na tereny obu Ameryk. Co się nam bardziej opłaca? Wyprawa za pomocą polskiego biura turystycznego, czy na przykład

Bałtyckie morze - dobre lokalizacje na wakacje?

morze bałtyckie
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
We współczesnych czasach Ziemia stoi dla nas otworem. Jesteśmy w mocy wybrać się na wycieczkę na drugi jej kraniec, bez przymusu odkładania na to przez całe życie. Niedrogie linie lotnicze nas rozleniwiają, śródziemnomorskie kurorty są na wyciągnięcie dłoni, w ciągu paru godzin możemy się tam dostać, w kwocie dwustu złotych. Lecz nie każdy chce latać samolotem, nie każdy także uwielbia upały i letnią wodę w morzu. Mimo tych wszystkich profitów, nadal rzesze Polaków wyprawiają się co roku nad nasze morze. Na czym polega jego popularność?

Wycieczki na costa brava na najbliższe wakacje

Hiszpania
Source: iiimillenium.pl
Koncepcja wycieczek urlopowych przeważnie pojawia się bardzo spontanicznie. Nie ma w tym nic negatywnego, ponieważ to właśnie tego typu wyjazdy wspomina się w dalszej kolejności szczególnie często i najchętniej. Wyjazdy z najbliższymi jednak powinny być bardziej zorganizowane, choćby przez wzgląd na opcje dobrania właściwego hotelu i szans dojazdu.
Subscribe to RSS - dojazd

Nagrania