Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jakie metody zastosować, żeby nauczyć się języka włoskiego?

szkoła
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że rejon Italii jest jednym z miejsc, do którego pożądamy się udać. Swoją wziętość Włochy zawdzięczają szczególnie ciepłemu klimatowi, jak i pięknej i jednocześnie dostatniej kulturze, jaka posiada niesłychanie długą tradycję. W związku z taką sytuacją działamy z naszej strony wszelkie wysiłki, aby możliwie jak najlepiej przygotować się do wypadu w te regiony.

Jak to wygląda sytuacja z tą nauką obcych języków?

Włochy
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
W czasie socjalizmu prawie nikt (poza paroma wyjątkami) nie posługiwał się angielskim. Zamiast tego wielka ilość ludzi posługiwała się językiem rosyjskim. Rosyjski był w każdym miejscu: w uczelniach wyższych, w szkole, nie było innej możliwości, obowiązkiem było się go uczyć, ponieważ nasz „bratni” sąsiad kontrolował uważnie także na nasze kształcenie. Jednocześnie, nasza gospodarka była uzależniona od ZSRR, tak więc błędem byłoby się uczyć innych języków, no chyba, że dla własnych ambicji. Ten stan nagle odmienił się w latach dziewięćdziesiątych.

Obozy językowe prowadzone przez ekspertów są godne uwagi

język
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy się wyuczyć języka obcego, w jak najkrótszym okresie oraz z jak najlepszymi wynikami, ale równocześnie nie chcemy przebywać zbyt wiele godzin w zamkniętym pomieszczeniu przy ławce, to trzeba myśleć o tym, co mają szansę nam podarować obozy językowe. Mamy szansę pojechać do jakiejś miejscowości w naszym kraju, ale też możemy zajechać do państwa, w którym posługują się konkretnym językiem obcym.

W jaki sposób możemy się najszybciej i najefektywniej nauczyć języka angielskiego? - poznaj najbardziej efektywne metody

londyn
Source: pixabay
Dobrze prowadzona nauka angielszczyzny jest właściwie pożądana przez każdego, bez względu na wiek. Niesamowicie popularne od dłuższego czasu są wyjazdy za granicę nie tyle w celach pracy, ale właśnie z zamysłem nauki języka na świetnym poziomie. Niezwykle rozchwytywane są wycieczki w miejsca, gdzie jest trochę cieplej. Język angielski na malcie jest niesamowicie często używany, natomiast nauka właśnie tam da nam ogromną satysfakcję. Możliwości, jakie są aktualnie do dyspozycji z zakresu uczenia się języka, zadowalają większość osób. Niemało osób szuka na ten temat informacji w internecie, gdzie nie brakuje wielu wartościowych podpowiedzi.

Dlaczego opłaca się zapisać dziecko do harcerstwa? Co w ten sposób zyska?

panorama - wakacje
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Rodzice zapisując własne dzieci na zajęcia dodatkowe, chcą aby dziecko czerpało jak najwięcej z tak spędzonego czasu. Jakie są plusy z bycia harcerzem?


Trzeba mieć na uwadze to, iż takie zajęcia nie mogą do końca budzić skojarzeń z przykrym obowiązkiem

Język Polski dla obcokrajowców

warszawa
Author: Logofag
Język polski na pierwszy rzut oka wydaje się być dość trudny. Deklinacje, koniugacje, stopniowanie przymiotników i inne gramatyczne zawiłości mogą przyprawić o prawdziwy ból głowy. Mogą, ale na szczęście nie muszą. Wystarczy skorzystać z usług doświadczonego i profesjonalnego lektora ze szkoły językowej Warsaw Language Centre, wpisując do wyszukiwarki frazę polski dla obcokrajowców warszawa.
Subscribe to RSS - język

Nagrania