Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jakiego rodzaju wybrać lokalizator dla psa? Jakie są typy? Jaki jest szczególnie polecany?

biegnący pies
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Faktycznie największym koszmarem właścicieli będzie ucieczka, przypadkowe zagubienie lub nawet porwanie kochanego pupila. Z pomocą w takich sytuacjach nadchodzą najbardziej nowoczesne gadżety. Jeden z nich - lokalizator gps pozwoli bez kłopotu stwierdzić, w jakim miejscu w danej chwili znajduje się nasz pies.

Podpowiedzi jak uciszyć głośno szczekającego psa

pies
Author: romana klee
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nasz pupil często szczeka możemy mieć kłopoty
Author: phwadsworth
Istnieją psy, które najchętniej szczekałyby na wszystko oraz wszystkich, a co się z tym łączy, po niedługim okresie stają się one uciążliwe nie tylko dla swoich właścicieli, lecz też i dla sąsiadów, i innych osób postronnych. Przez to właśnie należy dołożyć wielkich starań, żeby nauczyć pupila, iż są momenty, w których szczekanie jest wręcz wskazane, lecz z drugiej strony, że są także chwile, w których jest ono naprawdę zabronione. Jeśli nie pomagają samodzielne polecenia, to z pewnością należy się wspomóc dodatkowymi urządzeniami.

Powinniśmy włożyć sporo trudu w prawidłowe wytresowanie pupila

Czy potrafisz odpoczywać?
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Jeżeli decydujemy się na kupienie psa, to bez wątpienia pragniemy, aby okazał się on jak najlepiej wytrenowany, żeby słuchał naszych poleceń i aby samodzielnie z siebie po ukończonej nauce, zaznaczył co mu wolno a czego nie, w odniesieniu do najważniejszych zasad. Jednak taka tresura nie pasuje do najłatwiejszych oraz z pewnością czasami trzeba się wesprzeć odpowiednimi narzędziami.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

Dwa owczarki niemieckie
Author: Harold Meerveld
Source: http://www.flickr.com
Kiedy masz niewielkiego psa i boisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, na pewno powinieneś pomyśleć o założeniu dla niego jakiegoś płotu. Jeśli masz małego pieska dla przykładu w bloku i nie chcesz, aby uciekł przez taras, wówczas zdecydowanie rewelacyjnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.

Kupiłeś yorka? Sprawdź, co może ci się przydać, by zagwarantować mu jak najlepszą opiekę

mały York
Author: Anna Panáková
Source: http://www.flickr.com
Piesek w domu potrafi dać ogrom radości. Zwłaszcza, gdy mamy swoje podwórko i w większości nasz czworonożny przyjaciel spędza czas na dworze. Jeżeli wybrałeś yorka, musisz wiedzieć, w jakie akcesoria się zaopatrzyć, aby opieka nad czworonogiem była przyjemna i dawała psiakowi wszystko, co jest mu potrzebne.
Subscribe to RSS - obroża

Nagrania