Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Zakopane dla dużego i małego

Sypialnia, Uroczysko Siedmiu Stawów
Author: Uroczysko Siedmiu Stawów
Source: Uroczysko Siedmiu Stawów
Chyba najbardziej modnym kurortem górskim w Polsce jest Zakopane. Zaczątki miejscowości to druga połowa XVII wieku. Wpierw była to osada pasterska. Z końcem XIX w. zyskało Zakopane zasłużoną chwałę. Zakopane jest miejscem gdzie w Drugiej Rzeczpospolitej spotykała się nierzadko i zamieszkiwała na stałe elita intelektualistów.

Które hotele odnajdziemy w Olsztynie.

Olsztyn, zamek
Author: Jolanta Okuniewska
Source: http://www.flickr.com
Olsztyn to spore miasto, którego infrastruktura jest niezwykle rozbudowana. Na obszarze miasta mieści się mnóstwo przeróżnych moteli, hoteli oraz pensjonatów o rozlicznym stopniu przepychu. Turyści, którzy przyjeżdżają do Olsztyna nie muszą niepokoić się o nocleg, bo bez kłopotu odszukają miejsce w hotelu. Niemniej pożądane byłoby pamiętać o wcześniejszej rezerwacji noclegu, ponieważ rezerwacja na ostatnią chwilę może sprawić nam wiele problemów.

Jaki typ noclegu wybrać jadąc do Krakowa na kilka dni?

apartamenty
Author: Ghelamco Poland
Source: Ghelamco Poland
Zakopane jest z pewnością jednym z najwspanialszych miast w naszym kraju. Możemy obejrzeć tutaj dużo zabytkowych budowli, kościołów, kamienic. Należy do miast, gdzie bardzo często przyjeżdżają ludzie z wielu krajów świata, jest to miasto, które chowa w sobie historię polską, czego świadectwem są liczne muzea i domy pamięci znajdujące się tutaj.

Czy wiesz że jest odpowiednia okazja na noclegi w Rzeszowie?

pokój hotelowy
Author: Rory Finneren
Source: http://www.flickr.com
Noclegi Rzeszów proponuje w przeróżnych częściach miasta Poszukując miejsca na nocleg w danym mieście, chcemy mieć świadomość, że okaże się to miejsce przetestowane, gdzie będziemy mogli liczyć na wysoką jakość usług.
Subscribe to RSS - hotelu

Nagrania