Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Województwo Podlaskie - urokliwe i przyjemne miejsce na wolny czas

wakacje
Author: portengaround
Source: http://www.flickr.com
W Polsce da się wyszukać wiele ciekawych miejsc na przyjemny odpoczynek, zarówno w lecie, jak i w zimie bądź podczas długich weekendów. Nie brakuje tu rozmaitych, wyjątkowych miejsc gdzie można poczuć bliżej związek z przyrodą – zobaczyć faunę i florę w naturalnym środowisku, zażyć kąpieli w rzekach i jeziorach, rozkoszować się słońcem, naturą i świeżym powietrzem.

Wakacji nadszedł czas!

Author: Belvilla
Urlop za pasem. Zdaje się, że do wakacji pozostało nam jeszcze wiele czasu, ale to jedynie ułuda. Jednak czas szybko płynie. Warto już dziś zrobić rozeznanie, znaleźć dobre

Hotel Las Piechowice – urokliwe miejsce na pomyślny i idealny wypoczynek.

szklarska poręba
Author: Ashley Van Haeften
Source: http://www.flickr.com
Wczasy to ulubiony temat bardzo dużej ilości osób. Tyczy się on nie tylko tych, które już były, ale również tych przyszłych, które dopiero będą planowane. Jest to zagadnienie, przy, którym bardzo się rozluźniają a także chętnie o nim wspominają. Urlop to także najczęściej wykorzystywany temat do rozpoczęcia znajomości czy uspokojenia napięcia.

Gdzie szukać opcji miejsc noclegowych kiedy wyjeżdżamy do większych miejscowości w Polsce?

lususowy hotel
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Wrocław, Poznań, Gdynia lub Warszawa to miasta, jakie w naszym kraju należy zobaczyć chociaż raz w swoim życiu. dobrze jest wybrać się nawet na nieco dłuższe wycieczki. Jeśli chodzi o opcje nocowania, możemy zdecydować się na hotel, pokoje do wynajęcia albo nawet domy wczasowe. Na co zwrócić uwagę kiedy wybieramy miejsce naszego noclegu?

Chcesz zaplanować niebanalny urlop? Hawaje będą wspaniałym pomysłem na niezapomniane wakacje!

Wakacje na Hawajach
Author: Kashif Pathan
Source: http://www.flickr.com
Najlepszą i w najwyższym stopniu kultową odmianą spędzania czasu wolnego przez ludzi jest relaks na plaży, kąpiel w wodzie i opalanie. Masa osób wyjeżdża na wakacje by po prostu odpocząć od normalek i w ramach tego funduje sobie wyprawę w niecodziennej scenerii. Ten tydzień czy dwa w ujęciu wielu ma być nadzwyczajny , a czas porządnie zużytkowany. Gdzie więc powinieneś się skierować?

W jakiej części Polski spędzać ciekawe urlop nad jeziorem?

dwa krzesełka nad jeziorem
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Urlop to czas, w którym chcemy jak najbardziej odpocząć i wyzbyć się stresu. Oczywiście każdy ma różne preferencje i dla jednych będzie się to równało z chodzeniem po górach lub intensywnym zwiedzaniem, dla innych natomiast idealne będzie opalanie się na plaży i moczenie w wodzie.

Egzotyczne wakacje w pięknym Wietnamie

Na wycieczkę zawsze jest dobra chwila! Bez względu na to jaką mamy pogodę za oknem, czy porę roku za pasem. Wszystkim należy się wolne. Życie w XXI wieku niezaprzeczalnie ma swoje wartości. Wśród nich są bezpieczne loty w każdy fragment globu. No, może nie całkiem bezproblemowe, za taką wyprawę należy zapłacić.

Zagraniczny urlop - co warto zobaczyć?

Miesiąc urlopowy już za pasem, a my nie możemy się już doczekać wymarzonego wyjazdu wakacyjnego. przecież czekamy na niego cały rok. W czasie długich, zimowych wieczorów ogrzewaliśmy się wspomnieniami z ubiegłorocznego urlopu. Oglądaliśmy wspaniałe fotografie, na których jesteśmy bardzo zadowoleni z życia. Miniona zima bardzo dała się nam we znaki, dlatego ponad wszystko wyczekujemy energetyzujących promieni słońca.

Wspaniałe miejsca noclegowe pod sudeckimi szczytami

hotel
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Pobyt w Szklarskiej Porębie to wspaniały przykład ciekawej turystyki krajowej. To piękne miasto w południowej Polsce ma dużo wspaniałych atrakcji turystycznych, które są w stanie zachwycić nawet najwybredniejszego podróżnika – zarówno amatorów aktywnego wypoczynku, jak i osoby jakie pragną wypocząć pod każdym możliwym względem.

Pages

Subscribe to RSS - wakacje

Nagrania