Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jest zima, czas na sporty zimowe i związane z tym zimowe szaleństwo.

Snowboard, zima
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wreszcie nastały wytęsknione miesiące białego szaleństwa dla miłośników nart i oczywiście desek snowboardowych. Ci, którzy nie przespali sezonu przygotowawczego, mają już wszystko gotowe. Inni tymczasem poszukują najlepszych rozwiązań zapewne na ostatnią chwilę przed wyjazdem.

Narty w Zakopanem

stok narciarski
Author: Kasya Shahovskaya
Source: http://www.flickr.com
Wakacje zawsze dobrze jest zaplanować z pewnym odstępem czasowym. Warto nastawić się na bardziej aktywne formy odpoczywania. Nie trzeba przy tym konieczne opuszczać kraju, aby zafundować sobie świetne przeżycia. Narty Zakopane mogą stanowić perfekcyjną okazję do sprawdzenia własnych możliwości oraz miłego spędzenia czasu. Takie rozrywki są bez wątpienia zalecane zwłaszcza tym osobom, które dysponują wolnym weekendem. Jest to doskonała oferta dla ludzi młodych i aktywnych lub też dla uczniów szkół, jak i całych rodzin. Czas,w którym można podjąć wiele wspaniałych i pasjonujących sportów zimowych zbliża się wielkimi krokami.

Sezon narciarski czas rozpocząć.

Góry zimą
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Styczeń wciąż trwa, jest to idealna pora dla fanów śnieżnego szaleństwa. Stoki narciarskie w Zakopanem doświadczają prawdziwe oblężenie narciarzy. Nic to nadzwyczajnego, warunki bowiem na śnieżne eskapady są perfekcyjne.

Narty i snowboard w kraju i za granicą

zima
Author: Colby Stopa
Source: http://www.flickr.com
Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie mają do zaoferowania wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo atrakcyjnie. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie kraju mogą pochwalić się dużym zainteresowaniem.

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - opalanie czy aktywność?

wakacje w Hiszpanii
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Istnieje dużo metod na spędzanie wolnego czasu. Metody te są często uzależnione od indywidualnego gustu, ale również od posiadanych funduszy oraz od pory roku. Dla większości osób termin urlop przywodzi na myśl wyłącznie letnie wakacje. Wybierają oni najczęściej wypoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscach, gdzie jest ciepło i dostęp do morza.

Zimowy Kraków

Aranżacja wnętrz apartamentu
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
W bieżącym roku święta - jak od kilku już lat - trochę mniej niż jedna druga z nas spędza poza domem. Można to tłumaczyć na 2 sposoby. Pierwszym z wyjaśnień jest po prostu wygoda. Wyruszając z domku na czas świąt unikamy obowiązków związanych z przygotowaniami do nich (albo o wiele je ograniczymy). Wszelkie dania na stół świąteczny przygotuje dla nas obsługa pensjonatu.

Rodzinne wakacje w Tatrach

Tatry, góry
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Tatry są najwyższymi polskimi górami. Na tle Karpat, których są częścią, wyróżniają się cechamiwybitnie alpejskimi, co obrazuje się piętrowym układem skupisk roślinnych.Przeciętna wysokość tatrzańskich szczytów to około dwa tysiące trzysta metrów, długość łańcucha w linii prostej – około pięćdziesiąt trzy kilometry, z kolei szerokość sięga trzydziestu kilometrów czyniąc z nich miejsce chętnie wybierane na wypoczynek 2014.

Usługi biur wycieczkowych - jest spośród czego wybierać

Biuro podróży jest miejscem, gdzie można zaplanować upragniony wyjazd za granicę lub ustalić miejsce wypoczywania w zbliżające się wakacje. Pracownicy biur podróży mają za zadanie udostępnić jak najbardziej korzystne oferty, dostosowane do konkretnego człowieka.
Tags: 

Najlepsze oferty wakacyjne

zachód słońca nad morzem
Author: James Willamor
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi, pragnących zasmakować rzadkich atrakcji, stara się wybrać specyficzne rejony wypoczynku. Odpoczynek czy to wiosną, czy też latem należy planować z określonym wyprzedzeniem. Warto przygotować się na bardziej czynne formy odpoczynku oraz na co bardziej oryginalne propozycje biur podróży i odkryć kompletnie nowe miejsca, bądź też zaufać miejscom popularnym ,a także cenionym przez ludzi. W Internecie można znaleźć wiele tego rodzaju interesujących propozycji.

Pages

Subscribe to RSS - narty

Nagrania