Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Pasja strzelecka jest jedną ze starszych aktywności człowieka. Strzelanie kojarzymy przede wszystkim z wojną, ale te jakkolwiek nie koncentruje się wyłącznie na walce, zwłaszcza w czasie stabilnego pokoju. Strzelectwo to również wszelkie rytuały związane z polowaniami, ale i konkurencją w sporcie oraz czynną turystyką. Na jakie sprzęty natkniemy się w ofertach sklepów z militariami online?
gadżety militarne
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Skoro już od głównych skojarzeń rozpoczęliśmy - militarnia online to przede wszystkim wiatrówki i pistolety, a więc broń czyniąca dużo hałasu i postrachu. W wypadku karabinów maszynowych (których energia kinetyczna pocisku przekracza ustalone normy) sprzedaży podlegają tylko atrakcyjnie odwzorowane podróbki. Tak więc sprzęt strzelający dostępny w sklepach wojskowych dostaniemy jedynie do określonych warunków.

Sektor samoobrony to inna „półka” towarów sklepowych. W tej gałęzi możemy wybierać między paralizatorem, pałką teleskopową, a więc narzędziami wspierającymi służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo. W ofercie sprzętów ważnych pod względem samoobrony wymienia się też pistolety na gaz, broń alarmową i hukową, zestaw odstrasza czy i alarmów.

To dział, w którym każdy niepewny swojego bezpieczeństwa, np. właściciel dużego mieszkania czy funkcjonariusz policji, może zaopatrzyć się w niezbędny atrybut do walki. Sklepy z militariami dysponują w swych ofertach też kącikiem dla intensywnych podróżników. Specjalnie dla podróżników z dużym plecakiem (który często stanowi cały dobytek i nocleg) funkcjonują takie sklepy.noże militarne
Author: Brian nairB
Source: http://www.flickr.com
Dostać w nich można latarkę tylko sobie zażyczymy, scyzoryki szwajcarskie, albo te do zbieractwa grzybów. Zaopatrzenie się przed bitwą paintballa to w tym dziale podstawa. Organizator kupi tu w noktowizory, kamuflujące i morowe ubrania,kieszonkowe i specjalistyczne lornetki, wykrywacz metali, a nawet zegarki szpiegowskie. Jedni odbierają coś takiego za gadżeciarstwo, dla pasjonatów jest to przejaw pasji jak każdy inny.

To raj, istna gratka dla amatorów wojskowości, zwykłych grzybiarzy, ale i po prostu kolekcjonerów właśnie takich sprzętów, które mogą przydać się później. Każdy przynależący do powyżej wymienionych grup wyszuka tu coś dla specjalnie dla siebie.

Nagrania