Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Są takie dziedziny w życiu, w jakich liczy się coś, co możemy określić jako pasja. Nie zawsze to otrzymujemy od przeznaczenia, niekiedy należy to znaleźć. Dzieje się też często tak, że ktoś nas „zaraża” pewnym ciekawym zajęciem i później już to robimy, pasjonując się tym przez cały czas. Fajnie mieć takie coś, gdyż różnie jest w życiu, a czasem najkorzystniejszym sposobem na nudę i pesymizm jest właśnie zagłębienie się w swojej pasji, odkrywanie nowych znaczeń, pokonywanie kolejnych trudności. Tak naprawdę każdy może mieć inną pasję, musimy jednakowoż naprawdę być zafascynowani daną dziedziną.
militaria
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
pod tym linkiem:Tak się czasami dzieje, kiedy ktoś interesował się czymś już od dzieciństwa, a w dorosłym wieku odnosi sukcesy. Ciężko się dziwić, że ktoś odnosi sukces, jak już od dzieciństwa się tym fascynował. Jednakowoż na pewno nie jest to recepta na sukces. Nie jest powiedziane, iż jak mały chłopaczek biega z piłką po podwórku to zapewne zostanie wielkim piłkarzem, nie możemy też tak powiedzieć o osobach, które czynnie uprawiają jakąś dziedzinę sportu. Nie można też powiedzieć, iż mały chłopiec biegający ze sztucznym pistoletem (bo który chłopaczek tak się nie bawi) zostanie od razu wojskowym, będzie wiedział wszystko o pojęciu militaria.Nie można też być przekonanym, że jak posyła się malucha na jakieś kursy, to zaraz nasze dziecko będzie zdobywało same nagrody. Niestety, to nie zjawia się tak łatwo, a co więcej nie istnieje jedna i niezawodna recepta na sukces. Jak gdyby tak było każdy by z tego korzystał i
militaria
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
funkcjonowalibyśmy w świecie samych ludzi sukcesu. Ażeby coś osiągnąć trzeba wziąć pod uwagę, że mieszkanka talentu, pracy i doświadczenia to coś, co być może nas zbliżyć do ostatecznego sukcesu, lecz nie jest to z pewnością żelazna zasada, pod jaką nic innego nie może się schować. Najkorzystniej to wypracować własną metodę na osiągnięcie sukcesu.

Tak właśnie prawdopodobnie działają wielcy zwycięzcy, wolno trenują i szlifują swój sposób i swoje podejście do danej dyscypliny. Jak widzimy rezultaty jest okej, jak nie, musimy coś zweryfikować, inaczej podejść do konkretnej problematyki. Wtedy też wszystko zaczyna się dziać od początku, mamy nowe siły, inspiracje, jesteśmy nowymi ludźmi, jesteśmy gotowi na odnoszenie sukcesów.

Nagrania