Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Fascynujące zamki oraz budynki, misterne jaskinie czy też tajemnicze lochy, zadziwiające podziemia oraz sztolnie, jak również pozostawione i wyludnione miasta oraz dzikie i nieznające śladu człowieka góry.


To wszystko możesz obejrzeć spędzając weekend na Dolnym Śląsku.


Czas na relaks w Salonie Urody Pasja
Author: Salon Urody Pasja
Source: Salon Urody Pasja
Noclegi zachęcają zatem w niesamowitą podróż po Dolnym Śląsku zarówno tym znajomym jak i mniej znanym... Tajemniczy Dolny Śląsk bywa nie do opowiedzenia, lecz po prostu do zobaczenia. Dolny Śląsk to jeden z naszych lubianych regionów naszego kraju, do którego zawsze chętnie i z wspomnieniem powracamy świetna oferta tutaj. To również nadzwyczajne i malownicze miejsca, które każdemu możemy z całą radą i zapałem polecić na wspaniały wypoczynek a także jako fantastyczny plener idealny czy to na śnieżne szaleństwa czy letnie wędrówki. To także dobry rejon, w którym to odnajduje się i zwiedza najpiękniejszą w Polsce przyrodę jak również największe podziemne tajemnice. To wspaniałe miejsce na weekend (odkryj więcej-kliknij na ten odnośnik) na Dolnym Śląsku. Dolny Śląsk to jednakowoż nie wyłącznie natura, która powala swoim wdziękiem. Tak się składa, że sedno przyrody tego elementu naszego kraju zadziwia wielu z nas, a ilość atrakcji do zwiedzenia tam wręcz zachwyca. Najcenniejszą rzeczy do zwiedzenia choćby Karkonoszy jest spory polski wodospad, tj. Wodospad Kamieńczyka, ze swoimi aż trzema imponującymi kaskadami, mieszczącymi się w trudno dostępnym wąwozie. Ponadto zachwycające urokliwe górskie widoki zwiedzane czy to ze szczytu Szrenicy czy Śnieżki, lub różnych pasm Sudetów zostawiają w każdym turyście niezapomniane wspomnienia.


gwarancja
Author: John Hope
Source: http://www.flickr.com


A więc czy to uroczystość ślubu, święto zakochanych albo po prostu – miły romantyczny wypad we dwoje - weekend (odnośnik do strony) w górach to doskonałe lokum! Zrób zaskoczenie swojej drugiej połówce i zarezerwuj romantyczny pakiet dla dwojga, by spędzić fantastyczny czas w górach! Nie brakuje jest kameralnych hoteli z miłą aurą, zapewniających uczucie wygody – a wszystko przykładowo w pięknej scenerii polskich Tatr.


Dodatkowo zajazdy proponują turystom spędzającym weekend w górach zwiedzenie okolic w przepięknej dorożce? A może z kolei wyjazd i powrót z uroczystej kolacji w taki właśnie rodzaj? Wczasowicze wielu willi mogą zamówić właśnie taki rodzaj transportu!

Nagrania