Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Ostatni tydzień grudnia dla niektórych osób jest czasem wytężonej pracy, gdyż kończy się stary rok, inni z kolei mają możliwość wzięcia kilku dni wolnego, i przy dobrym układzie kalendarza będą mieli nawet dwa tygodnie wolnego. Zdecydowana większość osób święta spędza w tradycyjny sposób, z najbliższą rodziną przy stole wigilijnym. Jednak bardzo często zauważyć się da trend na wyjazdy świąteczne, zwłaszcza góry Bieszczady się cieszą ogromną popularnością o tej porze roku.


Portal internetowy Ruszaj w Polskę
Author: Hotel Zamek Lubliniec
Source: Hotel Zamek Lubliniec
W rosnącej liczbie pensjonatów pojawiają się w ofercie turnusy świąteczno-noworoczne, pobyt może wtedy trwać od początku świątecznego okresu aż do nowego roku. I jak się okazuje, na tego typu święta w górach znajduje się coraz większa liczba chętnych. Niektórzy po całym roku biegania, ciężkiej pracy i mnóstwa obowiązków na samo wyobrażenie kilkudniowych przygotowaniach przestają mieć chęci na cokolwiek. Dla właśnie takich ludzi znacznie przyjemniejsze może być udanie się z całą rodziną na parę dni i rzeczywiście odpoczęcie we wspólnym gronie, niż spędzanie tych dni na staniu w kuchni czy sprzątaniu mieszkania, co w niejednym przypadku może się zakończyć popsutą atmosferą i kłótniami.

Ale Bieszczady są doskonałym miejscem nie tylko na okres świąteczny czy noworoczny - odpoczywać w nich można w zasadzie każdą porą roku, i zawsze mogą coś ciekawego zaproponować (wypoczynek w Bieszczadach). W większości górskich miejscowości wypoczynkowych dostępna jest bogata, całoroczna oferta miejsc noclegowych o zróżnicowanym standardzie i cenach.


Dla chcących spędzić miły weekend we dwoje ofertę mają nowoczesne, stylowe pensjonaty i hotele. Wycieczki szkolne będą bardziej zainteresowane domami wczasowymi, a poza tym będzie dostępnych mnóstwo prywatnych kwater na rodzinny nocleg. Zima w Bieszczadach to oczywiście szaleństwo na śniegu, na narciarzy wyczekują setki stoków i kilometry tras o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Za to pozostałe pory roku to czas górskich wycieczek, właśnie wtedye na szlakach można spotkać bardzo dużą ilość turystów z całego kraju.

Nagrania