Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Wielkopolska to piękny polski obszar, który powiązany jest z macierzą państwa polskiego. To tu znajduje się wyspa o pod nazwą Ostrów Tumski, czyli niepowtarzalna obecnie wysepka z mnóstwa znajdujących się niegdyś na Warcie.
Jedna z hipotez twierdzi, iż to akurat tam odbył się przeszło tysiąc wiosen temu chrzest Naszej ojczyzny.


Dzisiaj jest to część Poznania, na którą można by udać się przez pomost Bolesława Chrobrego, pomost Mieszka I oraz pomost biskupa Joranda. Odrębnym wartym zwiedzania miejscem w mieście trykających koziołków jest Stary rynek, gdzie umiejscowiony jest m.in. magazyn broni, Zamek Cesarski czy Bazylika archikatedralna Świętych Apostołów Piotra oraz Pawła. Ażeby obejrzeć te wszystkie miejsca, najlepiej jest zarezerwować hotel Poznań w pobliżu nich. Warto wtedy wyszukać jakiś miejscu noclegowym. To właśnie hotele - tutaj - Poznań są miejscami, z których w łatwy wariant w każde miejsce dojdziesz.


hotele Poznań
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska


Ze własnymi potomstwami można pójść do Parku Jana Henryka Dąbrowskiego, można także obejrzeć Jezioro Maltańskie lub jezioro (polecamy http://skutery-wodne.com) Rusałka. Dlatego nie czekaj, weź gazetę albo włącz komputer oraz znajdź, które hotele Poznań mają aktualnie wolne miejsca ( np Poznań Hotele Park). Upewnij się wyłącznie, że wyznaczony poprzez Cię hotel Poznań ma doskonałe połączenie komunikacyjne z wspomnianymi wcześniej miejscami.
Jeśli przybędziesz do Poznania ze własnymi potomstwami, nie omieszkaj pokazać im jak prezentują się bodzące się koziołki, Rogalowe Muzeum czy jakie zwierzaki mogą być w poznańskim ZOO. Maluchy potrafią także przejechać się starodawną kolejką krajoznawczą, na czele której jest umiejscowiona jest lokomotywa. Sprawdź http://poznan.hotelepark.pl/konferencje/sale-konferencyjne

Nagrania