Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Jeśli wybieramy się w góry w sierpniu, to pewne jest to, że naszym głównym założeniem jest podążanie szlakami. Jednakże nierzadko warto poszukać w internecie innych atrakcji, które umilą nasz urlop.


Spływy kajakowe są świetnym pomysłem, jeżeli wybieramy się w góry. Zwłaszcza jeżeli wybieramy się na urlop razem z dziećmi. Będzie to dla nich niezwykła atrakcja. Spływy kajakowe zajmują 2-3 godziny lub nawet 2-3 dni. Jeżeli chcemy zabukować spływ na rodzinną wyprawę powinniśmy zadzwonić do firmy, która to organizuje i wypytać o wszystkie detale. Warto uzyskać informacje jak trzeba się ubrać i czego można oczekiwać na rzece.


Spływy kajakowe choćby najbardziej z pozoru spokojną i powolną rzeką może nieść ze sobą wiele niespodzianek - sprawdź: wypożyczanie kajaków. Warto więc pomyśleć o ciuchach na zmianę dla dzieci, aby nie było im potem zimno. Jeżeli jednak jesteśmy poszukiwaczami doznań i kochamy adrenalinę, to powinniśmy znaleźć spływy, które odbywają się na bardzo wartkich, górskich rzekach na przykład w Andach. Jednak już i w naszym kraju można wyszukać propozycje, gdzie jednostki organizują trudne spływy kajakowe.


praca w grupie
Source: flickr.com
Spływy kajakowe wydają się być najlepszym urlopowym planem na spędzenie wolnego czasu.


Nie jest istotne czy będzie to leniwe przedpołudnie spędzone z dziećmi, kiedy będziemy chłonąć widoki czy ekstremalny spływ, gdzie będzie mnóstwo adrenaliny oraz niebezpieczeństw. Wybór zawsze należy do nas, a rewelacyjne wspomnienia zostaną w naszej pamięci na zawsze.

Nagrania