Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Nasz kraj ma wspaniałe położenie – na północy Bałtyk, na południowej części pasma górskie (na świecie jest niewiele państw, które mają szansę pochwalić się tak wyśmienitym umiejscowieniem). Rzecz oczywista, jak w każdym państwie, Polacy są podzieleni na takich, którzy z lubością jeżdżą na urlop nad morze i tych, którzy wyłożą wiele za możność relaksu w górach.


Bałtyk
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jednak bierze się pod uwagę pasma górskie, naturalnym wyborem zdaje się jedno z cudowniejszych miast – Zakopane (więcej o atrakcje w Zakopanem: witowextreme.pl/). Zakopane zaprasza turystów z całego świata. Urokliwe trasy wycieczkowe, niezwykłe Krupówki, rozradowani górale, cudowny klimat i polskie zwyczaje – całość kusi. Co roku miasto przechodzi oblężenie. Aby sprostać wymaganiom przejeżdżające osoby wciąż jest rozbudowywane. Chociaż i przy wyborze bazy noclegowej, turyści się różnią. Jedni chcą przez parę dób żyć w starych chatach, inni odpoczywać w ekskluzywnych apartamentach (zobacz tu: apartamenty (przenieś mnie do strony) zakopane do wynajęcia). Wybierając się na urlop, starczy zawczasu zasiąść przed komputerem i na klawiaturze wpisać to, czego się szuka – przykładowo ‘apartamenty w zakopanem’ lub kiedy pragnie się być w ścisłym środku miejscowości ‘apartamenty w zakopanem (ewentualnie w nieco inną stronę, czyli dalej – ‘apartamenty kościelisko’ - oferta noclegów w Kościelisku). Jakby nie wybrać, w każdym miejscu będzie to co najistotniejsze – cudowne góry, piękne widoki, fantastyczne powietrze. Przy wyborze apartamentów na dodatek – ogromny komfort, w którym odpoczynek będzie naprawdę realny.


góry
Turyści, którzy przybędą i z miejsca zakochają się w tym mieście, mogą pomyśleć o zamieszkaniu tam na stałe. Dobranie fraz ‘apartamenty w zakopanem’, ‘apartamenty zakopane centrum’, ‘kościelisko apartamenty’, może mieć wtedy całkowicie odmienne znaczenie – poszukiwanie miejsca, w którym będzie spędzać się cały rok. Egzustować. Duży standard, częstokroć widok na szczyty gór – czy można chcieć czegoś innego? W góry ucieka coraz więcej osób, które żyjąc przez lata w głośnych miastach, chce wreszcie ciszy i piękna natury. Chce przestać biec i wreszcie odpocząć w komfortowych warunkach. A Zakopane może wreszcie to dać.

Nagrania