Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Sopocka plaża
Author: maciekbor
Source: http://www.flickr.com/
Szmer fal, rozgrzany piach, morska bryza. Wspaniałe miejsce na spacer. Niemniej jednak nim wybierzemy się na wędrówkę wybrzeżem naszego morza, na początku wypada zrealizować podróż tropem stancji w morskich miejscowościach. Bo jedną z posad udanego wyjazdu jest zaplecze noclegowe. Oferta jest naprawdę ogromna. Od pokoi, stancji, hoteli, przez mieszkania letniskowe, po pola namiotowe. Szczególnie polecamy cztery miejscowości. Rozpocznijmy naszą wycieczkę od wpisania w wyszukiwarkę kolejno: noclegi Władysławowo, noclegi Dziwnów, noclegi (https://www.domki-letniskowe.pl/) Niechorze, noclegi Gdańsk.Noclegi - http://www.osadanaochodzitej.pl/ Władysławowo Władysławowo położone jest na Pobrzeżu Gdańskim. W mieście istnieje port morski, jak również 15 nadmorskich kąpielisk. Jeśli chodzi o noclegi Władysławowo ma w swojej ofercie obfitą bazę, dostępną w przystępnych cenach. Już od 20 złotych od osoby za dobę.

Novotel Gdańsk Marina
Author: Novotel
Source: Novotel
Noclegi Dziwnów Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę www noclegi Dziwnów i naszym oczom ukazuje się niespełna dwa miliony linków do serwisów z ofertami. To najlepiej ukazuje w jaki sposób prawidłowo rozwiniętą bazę noclegową ma to, leżące w zachodniej części naszego wybrzeża miasto. Pożądane byłoby wyłonić jeden z pokoi gościnnych proponowanych przez mieszkańców mających fakultatywną aktywność agroturystyczną. Raczej będzie niedrogo, zaś niekoniecznie gorzej niż w ośrodku wypoczynkowym.

Noclegi Niechorze Niechorze to mająca niespełna tysiąc mieszkańców mała miejscowość, leżąca w gminie Rewal. Lokum w tym miejscu to pewność ciszy i relaksu, z dala od miejskiego hałasu. Jeśli chodzi o noclegi Niechorze ma znaczny wybór propozycji. Opłaty są niewielkie. Zaczynają się nawet od 20 złotych od osoby za dobę.

Mierzeja Helska, plaża
Author: BernieCB
Source: http://www.flickr.com
Noclegi Gdańsk Gdańsk to nie tylko przepiękne chwile nad morzem, ale również czar jednego z najstarszych miast w Polsce. Nie oznacza to, iż ceny noclegów w Gdańsku muszą być duże. Rzecz jasna, jeśli chcemy zażyć odrobiny luksusu, koszty zaczynają się od 500 złotych od osoby za dobę. Jednak w domach wczasowych zdołamy się przespać nawet za 30 złotych. Przebywając w Gdańsku koniecznie powinniśmy zwiedzić stocznię i Westerplatte.


Source: Eholiday.pl

Nagrania