Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Zwiedzanie nowych miejsc to nie jest coś dostępnego tylko dla osób bogatych. Dzisiaj jest tyle możliwości gdy chodzi o wypady zarówno te bliższe jak i te dalekie, że wydatki można naprawdę bardzo zminimalizować.


Trzeba tylko dobrze się rozejrzeć.


Z pewnością jeśli operujemy bardzo niewielkim budżetem to można rozpocząć od odwiedzania najbliższej okolicy, w ten sposób aby nie płacić dużo na transport. Mieszkając na przykład na Dolnym Śląsku mamy naprawdę bardzo dużo możliwości. Nawet takie regionalne wyprawy pozwolą nam zobaczyć sporo wyjątkowych miejsc. Jeśli chodzi o hostele Wrocław ma ich w ofercie całkiem sporo. Z tego względu wizyta w tym mieście to plan do wykonania. Szczególnie, że jest tam co oglądać.


tani hostel wrocław centrum
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o tani (hostel poznań stary rynek) Wrocław centrum może zapewnić kilka świetnych miejsc. Mając możliwość zamieszkania w samym sercu Wrocławia mamy więcej czasu na zobaczenie wszystkiego. Właściwie nie musimy korzystać z komunikacji miejskiej oraz tracić czasu na dojazdy. A większe odległości można pokonywać wypożyczonym rowerem. Wrocław ma wszak doskonałą infrastrukturę rowerową.


Gdy już uda się znaleźć tani nocleg Wrocław, lecz również okolica Wrocławia oferuje dużo do oglądania. Mniej niż godzinę drogi mamy górę Ślężę, na jaką można się wdrapać oraz podziwiać z niej widoki na Równinę Wrocławską. To świetna wycieczka, na jaką można pojechać z Wrocławia używając jednego z wielu busików lub autobusów. Autor: Kasi hostel (KasiHostel) Wrocław pl. Orląt Lwowskich 20E IIp


Dobrze jest obejrzeć okolicę z tej ciekawej perspektywy. Jeżeli już znajdujemy się we Wrocławiu to warto wykorzystać ten wyjazd również do poznania bliskich miejsc.

Nagrania