Strona dla pasjonatów przyrody, a przede wszystkim ptaków!

Przytłacza Cię nawał kłopotów? Zmęczenie daje Ci w kość? Masz czasami ochotę uciec od „szarej” rzeczywistości i znaleźć chwię wytchnienia?
tani hostel wrocław centrum
Author: Andrew Reid Wildman, Artist, Writer, Photographer
Source: http://www.flickr.com


Nie namyślaj się dłużej. Spakuj walizki i wyruszaj w Polskę. Na trasie Twojej podróży bez wątpienia powinna znaleźć się stolica województwa dolnośląskiego. „Wenecja Północy” rokrocznie przyciąga przeszło milion urlopowiczów. Słynie zresztą ze swojej gościnności. Nietrudno tu spotkać hostel (polecamy tani nocleg wroclaw) może poszczycić się bogatą „bazą” różnych moteli i jest świetnie przygotowany na „natarcie” turystów szukających wrażeń. Ma im albowiem masę do zaoferowania. Niepowtarzalna architektura, urocze uliczki, zabytkowe kamienice, wyśmienita kuchnia stanowiąca „sumę” wpływów rozmaitych kultur - wyliczać można bez ustanku. Należy obalić funkcjonujące w naszym społeczeństwie stereotypy i zwrócić uwagę, iż hostele centrum miasta przede wszystkim jest tego świetnym przykładem, wcale nie wiąże się z gorszą jakością.
Wręcz odwrotnie. Pracownicy branży hotelarskiej stają na głowie by wszyscy goście zwiedzający dolnośląską stolicę wywieźli stąd cudowne wspomnienia.

Nagrania